Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • Українці, зупиніться! Епіфаній поставив крапку в питанні 8 березня: “Знаєте що дорогі жіночки та дівчатка, я Вас всіх попрошу щоб…”

Українці, зупиніться! Епіфаній поставив крапку в питанні 8 березня: “Знаєте що дорогі жіночки та дівчатка, я Вас всіх попрошу щоб…”

khristina
07.03.202607.03.2026 No Comments

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній висловився про суперечки в Україні навколо святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня.

“Дорогі брати і сестри! Не варто розділятися та сперечатися навколо дати 8 березня. Особливо нині, під час жорстокої війни, коли кожна сварка і роз’єднання українців лише на руку нашому ворогу. Чи зараз сприятливий час для особливих святкувань у світському їх розумінні? Не думаю. Чи час для вияву поваги і любові до ближнього, зокрема до жіноцтва? Звичайно, що так – і не лише сьогодні, а й повсякчас”, — наголосив глава ПЦУ.  politeka.net

Митрополит Епіфаній додав, що 8 березня, по суті, такий самий день, як інші, просто дата в календарі.

“Але яким буде цей день, чим він буде для вас наповнений, точніше, чим Ви його наповните – залежить від вас. Не шукайте свята в календарі – шукайте його в душі!”, — закликав предстоятель української церкви.

Раніше в застосунку Дія підбили підсумки опитування, в якому українці мали визначити, чи залишити 8 березня вихідним чи зробити робочим. Більшість українців проголосували за те, щоб залишити 8 березня вихідним — понад 1,3 млн. Ці результати врахують у Парламенті, коли ухвалюватимуть відповідний законопроєкт.

Навігація записів

Порошенко вийшов з терміновою заявою до українців

Related Articles

В Україні неочікувано зростуть зарплати: хто отримуватиме понад 80 тисяч

khristina
07.03.202607.03.2026 No Comments

Війна на Близькому Сході: Китай готується надати військову допомогу Ірану

khristina
07.03.202607.03.2026 No Comments

Ціни на бензин і дизель в Україні б’ють рекорди: причини зростання та чи буде паливо по 100 грн

khristina
07.03.202607.03.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes