Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • ЩОЙНО! Мадяр підняв на вуха всю Україну: що відбувається

ЩОЙНО! Мадяр підняв на вуха всю Україну: що відбувається

khristina
27.04.202627.04.2026 No Comments

Україна найближчим часом планує нарощувати удари на великі відстані по території росії. Основними цілями залишаються об’єкти паливно-енергетичної інфраструктури, військові ресурси та вплив на суспільні настрої.

Про це в інтерв’ю BBC заявив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді “Мадяр”.

За його словами, тилові райони росії вже не можна вважати повністю безпечними.

“За 1500–2000 кілометрів у глибині російської території більше немає “мирного тилу”. Український “птах” летить туди, коли і куди захоче”, – заявив Бровді.

Удари по енергетичній інфраструктурі

Останнім часом Україна активізувала атаки по об’єктах паливно-енергетичного сектору рф. Йдеться про нафтобази, нафтопереробні підприємства та інфраструктуру, пов’язану з експортом ресурсів.

Раніше президент Володимир Зеленський зазначав, що такі дії мають значний економічний ефект.

Бровді пояснив, що доходи від енергоресурсів використовуються для фінансування війни.

путін витягує природні ресурси і перетворює їх на криваві долари, які потім спрямовує проти нас у вигляді “шахедів” і балістичних ракет
сказав він.

Роль безпілотників на фронті

За словами командувача, підрозділи безпілотних систем становлять лише близько 2% від загальної чисельності війська, але вже забезпечують значну частину результатів.

Зокрема, йдеться приблизно про третину уражених цілей.

Як зазначає BBC, сучасні українські безпілотники стали доступнішими у виробництві, а також здатні діяти на значно більших відстанях. Деякі з них долають понад 1000 кілометрів, а окремі — ще більше.

Пріоритет — зменшення бойового потенціалу противника

Окремим напрямом визначено скорочення чисельної переваги російських військ. За словами Бровді, підрозділи мають досягати результатів, які перевищують темпи поповнення сил противника.

30% усіх ударів дронів мають припадати на військовий персонал. Можна назвати це планом ліквідації. І зараз ми його перевиконуємо заявив командувач.

Він додав, що подібний показник утримується вже кілька місяців поспіль.

Психологічний фактор

Ще одним елементом стратегії є вплив на настрої в російському суспільстві. Йдеться про створення відчуття небезпеки навіть у віддалених регіонах.

“Ми прагнемо створити певне бродіння всередині росії”, – пояснив Бровді.

Описані підходи свідчать про посилення ролі технологій та асиметричних дій у війні. Україна робить ставку на інструменти, які дозволяють впливати на противника без масштабних наземних операцій.

Удари по енергетичній інфраструктурі можуть мати економічний ефект, а застосування безпілотників — зменшувати навантаження на інші види сил.

Водночас акцент на дальності та точкових цілях свідчить про зміну характеру бойових дій, де важливу роль відіграють технології, розвідка та швидкість реагування.

Загалом така стратегія спрямована на поступове виснаження ресурсів противника та зміну балансу сил у довгостроковій перспективі.

Джерело

Навігація записів

Андpій Іллєнко з пеpедової зpобив важливу зaяву: “Спoдіваюсь, суд здiйснить пpавоcуддя…”

Related Articles

Андpій Іллєнко з пеpедової зpобив важливу зaяву: “Спoдіваюсь, суд здiйснить пpавоcуддя…”

khristina
27.04.202627.04.2026 No Comments

Вpазив пpезидента. Журналісти з’яcували, як Буданов став гoловним кaндидатом на пост гoлови ГУР

khristina
27.04.202627.04.2026 No Comments

Як paнiшe бiльшe НE бyдe: в Укpaїнi ввoдять нoвi пpaвuлa пepeтuнy дepжкopдoнy

khristina
27.04.202627.04.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes