Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Без рубрики
  • В Одесі жiночка в прuсутності сотні людей дозволила собі відкрuто пpuнuжувати укpаїнців та укpаїнську мову. Послyхайте що вoна нeсе. Відео

В Одесі жiночка в прuсутності сотні людей дозволила собі відкрuто пpuнuжувати укpаїнців та укpаїнську мову. Послyхайте що вoна нeсе. Відео

khristina
21.06.2023 No Comments

В одеському супермаркеті відвідувачка вступила в суперечку з касиром через те, що він звернувся до неї українською мовою.

На її думку, “укpонацистською” мовою говорити слід тільки з “бандеpлогами”.

Жінка також заявила, що Україна нібито скоро буде “у складі росії”, і зраділа тому, що рф “намагається вас усіх вбивати” і “скоро вас не буде”.

Відео із фрагментом суперечки з’явилося в одному з одеських Telegram-каналів. (щоб подивитися відео проскрольте до кінця).

Автори каналу опублікували надіслане підписником відео із одеського “Епіцентру”. На ньому відвідувачка вступила в суперечку з касиром. Причиною її обурення став той факт, що продавець заговорив із нею українською мовою.

“Що я – бандеpлога, що ви зі мною так кажете? Я не розумію вашу укpонацистську мову”, – цитують претензію покупчині автори каналу.

На відео жінка висловлює сумніви щодо існування України. І мріє про те, що pосія окупує всю нашу державу.

“Вона була колись Україна. Хоча Україну я люблю, між іншим. І вона залишиться. І буде при pосії, так, як вона весь час і була. І українську мову я теж люблю. І Україна наша буде. Тільки у складі Росії. Як вона завжди і була”, – заявила жінка.

У відповідь касир, вже російською мовою, порадив клієнтці “тримати свою думку при собі”, бо після майже півтора року повномасштабної війни надто багато українців з нею не згодні.

“Хто? Бандеpлоги ось ці ср*ні? Яких ще не вбили? Нічого, pосія старається вас усіх вбивати. Скоро вас усіх не буде”, – почув він у відповідь.

Себе скандалістка, яка мріє про знищення України та українського народу, українкою не вважає, оскільки має “російсько-єврейське коріння”. Співвітчизників вона зневажливо називає “уркаїнцями”.

Загрузка...

Навігація записів

Друзі знайомтесь, це Ігор Сирота генеральнuй директор державної комnанії “Укргідроенерrо”. 0трумує зарnлату більше 700 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ на Місяць.
Браво!!! На Львівщині запустuлu нову суху та надnотужну газову свердловuну-родовище, яка буде вuдобуватu рекордну кількість метрів кубічних за добу

Related Articles

Зеленський спрогнозував дату завершення війни

khristina
28.05.202528.05.2025 No Comments

Коли і де попрощаються з Максимом Неліпою: з’явилися подробиці.

khristina
21.05.202521.05.2025 No Comments

Щoйно! Авcтралія пiшла на відчaйдушний кpок заpади Укpaїни, попpи незaдоволення США

khristina
19.05.202519.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes