Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • Чоловік Олени Кравець вперше розповів, як війна вплинула на їхній шлюб.

Чоловік Олени Кравець вперше розповів, як війна вплинула на їхній шлюб.

khristina
30.04.202530.04.2025 No Comments

Сергій Кравець, чоловік телеведучої та акторки Олени Кравець, вперше за тривалий час поділився подробицями їхнього особистого життя та новими професійними планами.

Під час прем’єри моновистави дружини в Київському театрі імені Івана Франка бізнесмен розповів, як повномасштабна війна вплинула на їхню родину. За словами Сергія, незважаючи на зміни, які відбулися у стосунках, подружжю вдалося зберегти почуття.

“У всіх життя змінилося. Моя сім’я перші пів року війни була за кордоном, але потім повернулася, попри всі мої вмовляння залишитися в безпеці. Повернулися, почали допомагати армії та створювати культурні проєкти”, — поділився Кравець.

Чоловік також зізнався, що нині активно займається кіновиробництвом. Він працює над фільмами, зокрема документальними про війну, й планує розвиватися в цьому напрямі. Один із останніх проєктів був присвячений обороні Макарова.

“З ‘Кварталом’ я не пов’язаний уже майже 10 років. Ми з командою знімаємо документальні й художні фільми. Це важливо, бо художнє кіно має сильніший емоційний вплив”, — зазначив Сергій.

Кравець також додав, що в майбутньому бачить Олену в одному зі своїх кінофільмів. За його словами, вона не лише талановита акторка, а й кохана дружина, тому не уявляє, як можна знімати стрічку без її участі.

“Авжеж! Вона ж талановита й моя дружина. Як це — знімати кіно і не взяти її? Вдома ж потім прилетить”, — жартома додав він.

Навігація записів

На росії пaніка! Його більше нема! Прилетіло точно в ціль. путін в люті. Відео
“Парад під питанням”: у РФ закотили істерuку після гучної заяви Зеленського

Related Articles

У США говорять про прорив у переговорах та можливу зустріч Зеленського й Путіна

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

Дата закінчення війни залежить від конкретних гарантій безпеки, – Зеленський

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

Пеpеведення гoдинників у 2026 рoці! Важливе утoчнення. Чи пеpейдуть укpаїнці на лiтній чaс

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes