Site icon Звістка

Cерга емоційно вucловився про Влада Яму, якuй nід час війнu nоїхав у США: “Він – м * дак”

Також артист прокоментував поведінку Потапа.

Співак і військовослужбовець Коля Серга висловився про українських артистів, які неприємно приголомшили його під час війни.

Так, зірка “Орла та решки” розкритикував хореографа Влада Яму, який зараз перебуває у Сполучених Штатах разом із родиною. Серга заявив, що вважає його “м*даком”, адже він показує поганий приклад своїй аудиторії.

“Я ніколи не слідкував за Владом Ямою, щоб сказати, що він саме мене приголомшив. Але він дурень. Навіть не дурень, а м*удак. Він впливає на аудиторію. Це так”, – сказав Серга в інтерв’ю “їPash”.

Влад Яма / Фото: instagram.com/vladyama_official

Також співав висловився і про виконавця та продюсера Потапа, який на початку війни також перебував за кордоном. Серга вважає поведінку свого колеги неприйнятною і вважає, що за нею стоять матеріальні потреби.

“Потап завжди був попсовим виконавцем, який завжди працював за гроші. Матеріально заточена людина. Це означає, коли вона матеріально заточена, її можна налякати. Зазвичай жертовність у таких людях не дуже розвинена. Неприємно було. Напевно, якби він залишився і пішов у військо, то здивував би”, – сказав Серга.

Потап / Фото: instagram.com/realpotap
Exit mobile version