Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Без рубрики
  • Кадиров анонсував чергове взяття “Азовсталі”

Кадиров анонсував чергове взяття “Азовсталі”

khristina
21.04.2022 No Comments

Глава Чечні Рамзан Кадиров, чиї бойовики воюють в Україні на боці РФ, анонсував нову спробу взяття заводу “Азовсталь” у Маріуполі. Він назвав це “радісною звісткою”.

Намагатися захоплювати “Азовсталь” окупанти планують у четвер, 21 квітня. Про це Кадиров повідомив у своєму Telegram-каналі, записавши голосове повідомлення.

“До обіду або після обіду “Азовсталь” буде повністю під контролем Збройних сил РФ. Все готово, стратегія готова, воїни готові. Тільки потрібен час дон, і все”, – заявив він.

Кадиров також озвучив свою нездійсненну мрію – щоб у Донецькій та Луганській областях “більше не було шайтанів та нациків”. Так він, судячи з усього, називає українських захисників.

Ватажок військових злочинців також видав заяву, що “воїн – найдобріша людина” і закликав українських військових скласти зброю.

Нагадаємо: завод “Азовсталь”, де знаходяться українські воїни, виявився неприступною фортецею для загарбників. Тому вони збираються зрівняти підприємство із землею разом із сотнями мирних громадян, які знайшли там притулок від безперервних обстрілів та бомбардувань міста. Про такий наказ командування сказав один із російських окупантів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російські окупанти не припиняють бомбардувань Маріуполя. Під завалами заводу “Азовсталь” залишаються сотні людей: як військові, так і мирні жителі.

Загрузка...

Навігація записів

Оце так новина з самого ранку…На Донбасі ЗСУ відбили дев’ять атак ворога, окупанти частково блокують Харків і готують “мобілізацію” на Херсонщині – Генштаб
Самі напрошуються…: Росія відмовилася від встановлення “великоднього” перемир’я в Україні та відзначилася цинічною заявою

Related Articles

Зеленський спрогнозував дату завершення війни

khristina
28.05.202528.05.2025 No Comments

Коли і де попрощаються з Максимом Неліпою: з’явилися подробиці.

khristina
21.05.202521.05.2025 No Comments

Щoйно! Авcтралія пiшла на відчaйдушний кpок заpади Укpaїни, попpи незaдоволення США

khristina
19.05.202519.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes