Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Без рубрики
  • На жаль, сьогодні 13 жовтня маємо сумну звістку… Генштаб мені щойно повідомив і я відразу ділюся нею з вами…

На жаль, сьогодні 13 жовтня маємо сумну звістку… Генштаб мені щойно повідомив і я відразу ділюся нею з вами…

khristina
13.10.2023 No Comments

Під час української операції в Криму окупанти взяли в полон нашого розвідника. У Головному управлінні розвідки розповіли, що не будуть озвучувати нові дані.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у ефірі телемарафону підтвердив взяття нашого спецпризначенця в полон. Мовиться про операцію, кадри з якої показали 4 жовтня

Що відомо про полон українського розвідника

Нових даних ми оприлюднювати не будемо, але так, можемо підтвердити, що є втрати в тому числі є полонений,
– підтвердив Юсов.

Проте представник розвідки додав, що втрати неспівмірні з втратами противника.

“На превеликий жаль, але це реальність – деокупація українських територій пов’язана із жертовністю та жертвами наших оборонців і захисників. В даній ситуації мова йде про спецпризначенців. Ми можемо лише підтвердити, що Україна зробить усе можливе для того, щоб обов’язково кожен полонений захисник повернувся додому”, – запевнив Андрій Юсов.

Представник розвідки пояснив, що над поверненням українців додому працює Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими та вся команда Сил безпеки та оборони.

Разом з тим Андрій Юсов запевнив, що Київ й далі робитиме все, щоб деокупувати наші території та повернути як землі, так і людей.

Що відомо про операцію розвідки в Криму: коротко

  • Представник української розвідки Андрій Юсов 4 жовтня розповів, що наші розвідники десантувались в Криму. Зокрема, вони здійснили операцію диверсійно-розвідувального характеру.
  • Під час операції призначенці підрозділів “Стугни” та “Братства” вступили в жорстокий бій з окупантами. Вороги зазнали чималих втрат. Тоді Юсов зазначав, що, на жаль, спецпризначенці також зазнали втрат, проте вони неспівмірні з російськими.
  • 5 жовтня розвідка повідомила, що висадка та бої були в Криму та на Тендрівській й Кінбурській косах. Тоді під час відходу наших захисників ворог почав їх переслідувати на надводних швидкохідних патрульних катерах за підтримки авіації. Тому воїни “Артану” вступили у бій на морі.
  • 12 жовтня очільник української розвідки Кирило Буданов заявив у інтерв’ю “Українській правді“, що один військовослужбовець потрапив у полон росіян, бувши пораненим. Глава нашої розвідки сказав: “Зрозуміло, вони показали тільки там, де змогли взяти у полон, на жаль, нашого пораненого розвідника і труп один показали”.
Загрузка...

Навігація записів

Пpийшօв чac cкօpօтити кíлькícть нapдeпíв дօ 50 օcíб í знизити їм зapплaти: օпyблíкօвaнօ дօкyмeнт
Гpицeнкօ – Зeлeнcькօму: “Хочете закíнчити вíйну? Вíзьмíть і сьогодні ж спycтíть їx вcíx нa зeмлю, жօдниx їм гpօшeй, вíдíбpaти вíд ниx вce, нaвeдíть нapeштí пօpядօк, пaнe Пpeзидeнтe”

Related Articles

Зеленський спрогнозував дату завершення війни

khristina
28.05.202528.05.2025 No Comments

Коли і де попрощаються з Максимом Неліпою: з’явилися подробиці.

khristina
21.05.202521.05.2025 No Comments

Щoйно! Авcтралія пiшла на відчaйдушний кpок заpади Укpaїни, попpи незaдоволення США

khristina
19.05.202519.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes