Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Без рубрики
  • pocіянuu влучuлu в nасажuрський ваrон поїзда «Херсон-Львів»

pocіянuu влучuлu в nасажuрський ваrон поїзда «Херсон-Львів»

khristina
04.05.2023 No Comments

У Херсоні російські окупанти влучили у вагон пасажирського потяга «Херсон-Львів», який зупинився у Херсонському вокзалі. Уламками поранено провідника потяга, повідомили у прес-службі «Укрзалізниці» у середу, 3 травня, передає Zaxid.net.

116 пасажирів потяга не постраждали, оскільки перебували в укритті. Попри ушкодження, поїзд рушив з вокзалу із затримкою 14 хвилин до Львова.


«Є влучання у пасажирський вагон на станції Херсон, поранено провідника, йому надається допомога. На момент обстрілу посадку розпочато не було, пасажири перебували у безпечному укритті. Наразі поїзд до Львова зі 116 пасажирами на борту відправився з Херсона із затримкою 14 хвилин», – повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

За даними «Укрзалізниці», пошкоджені обстрілом вагони замінять на станції в Миколаєві, через який прямує потяг. Залізничники закликали українців зберігати спокій та слідкувати за оголошеннями щодо змін руху потягів.

росіяни обстріляли вокзал у Херсоні. За даними Міністерства охорони здоров’я, внаслідок обстрілу вокзалу одна людина загинула, і ще шестеро – поранені, серед них – одна дитина. Крім того, окупанти влучили у машину «швидкої допомоги».

Крім цього близько 11 годин ворог завдав удару по будівельному гіпермаркету міста “Епіцентр”. За попередніми даними внаслідок обстрілу загинуло 3 людини та постраждало 4.

Загрузка...

Навігація записів

Росiйськe сусniльство розлючeнee пiсля нової пожeжi нa Кубaнi: “Кудu nодiлaся хвaлeнa ППО?”
Почалося! Прямо зараз горять та злітають у повітря бочки з паливом. З вогнем борються з 45 осіб та 13 одиниць техніки РФ Відео

Related Articles

Зеленський спрогнозував дату завершення війни

khristina
28.05.202528.05.2025 No Comments

Коли і де попрощаються з Максимом Неліпою: з’явилися подробиці.

khristina
21.05.202521.05.2025 No Comments

Щoйно! Авcтралія пiшла на відчaйдушний кpок заpади Укpaїни, попpи незaдоволення США

khristina
19.05.202519.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes