Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Без рубрики
  • Це буде гірше ніж Ілловайський “коmел”: У nасmку ЗСУ потрапили 10-12 тисяч окупантів – військовий ексnерт

Це буде гірше ніж Ілловайський “коmел”: У nасmку ЗСУ потрапили 10-12 тисяч окупантів – військовий ексnерт

khristina
16.08.2022 No Comments

ЗСУ планомірно знищують логістику росіян на півдні. У результаті окупаційне угруповання на правому березі Дніпра в Херсонській області опинилося в пастці ЗСУ.

Як розповів ТСН військовий експерт, директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, росіяни повністю відрізані від переправ.

“Російське угруповання військ на правобережжі Херсонської області опинилося в пастці. Це виникло в результаті дій ЗСУ. Росіяни заманили в цю пастку, відрізавши від переправ. Росіяни говорили, що вони за оцінками, які можна побачити, перекинули 10-12 тисяч військовослужбовців ще додатково на правобережжя Херсонщини і зміцнювали там позиції.

Зараз вони ще більше виявляються відрізаними. Тому що, як тільки намагаються відновити будь-який міст чи переправу, як от Антоновський, одразу по ньому завдаються удари. Тобто постійний вогневий контроль, щоб логістичне забезпечення окупантів було перервано”, – Заявив експерт

Мусієнко також пояснив, яка загалом склалася ситуація на півдні України.

“Загалом на півдні ситуація розвивається в такий спосіб — українські сили зайняли правильну позицію. Це руйнування логістики, виснаження як наслідок російського контингенту, це знекровлення російської артилерії та інших видів військ у плані боєприпасів та снарядів. Як наслідок створення психологічного тиску, щоб окупанти чи окупанти і тікали, чи здавались”, – підкреслив військовий експерт.

Навігація записів

Вибачте росіяни, але у нас для вас є погана новина: всі ваші будинки і квартири будуть успішно передані українським воїнам і сім’ям які…
Всі вже вкурсі про події в Криму?! А тепер Увага! Всі будинки і квартири на нашому українському півострові будуть успішно передані сім’ям загuблих військовослужбовців ЗСУ та бійців Нацгвардії

Related Articles

Не Білoзір! Спpавжнє дiвоче прізвище відoмої укpаїнської спiвачки — вpазило вcіх. Деталі…

khristina
25.12.202525.12.2025 No Comments

“Незважаючи на всі біди”: Зеленський назвав єдине бажання українців на Різдво

khristina
25.12.202525.12.2025 No Comments

21 грудня. Яке сьогодні свято, що важливо зробити цього дня та що суворо заборонено брати до рук

khristina
21.12.202521.12.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes