Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • Коpабель ЧФ рф, “тiкаючи” вiд укpаїнських БПЛА, вpiзався у тaнкер

Коpабель ЧФ рф, “тiкаючи” вiд укpаїнських БПЛА, вpiзався у тaнкер

khristina
28.09.202528.09.2025 No Comments

Коpабель ЧФ рф, “тiкаючи” вiд укpаїнських БПЛА, вpiзався у тaнкер.

Ворог намагався це приховати.

“Вышний Волочек” проєкту 21631 “Буян-М” був спущений на воду у 2016 і прийнятий до складу флоту у 2018 році
Малий ракетний корабель “Вышний Волочек” проєкту 21631 “Буян-М”, що

належить до 41-ї бригади ракетних кораблів та катерів, на початку серпня цього року врізався у цивільний танкер, тікаючи від українських морських дронів – попри те, що росіяни намагалися приховати факт пошкодження корабля у цьому небойовому інциденті, у мережу спливли документи, які підтверджують факт зіткнення корабля з танкером


Цей епізод відбувся у Азовському Морі у Темрюцькій затоці 7 серпня – Telegram-канал ВЧК-ОГПУ оприлюднив схему маневрування малого ракетного корабля “Вышний Волочек” під час зіткнення із танкером “Назан”, зображення пошкодження корабля, а також звіт капітана 1 ранга Олєга Сардіна, в якому розписано всі деталі цієї аварії.

І якщо не вдаватися в усі подробиці, то тут варто звернути увагу на ось такий нюанс – згідно зі злитим звітом, о 3 годині 59 хвилині ранку через виявлення у небі групи безпілотних літальних апаратів (ймовірно, йдеться саме про українські дрони), кораблю було видано наказ виконати поворот на зворотній курс через лівий борт.

А вже всього за шість хвилин, о 4 годині 05 хвилині, відбулося зіткнення корабля “Вышний Волочек” з танкером “Назан” лівим бортом – епізод був визначений як “аварія, пов’язана з управлінням корабля”.

До речі, згідно зі звітом від так званого “міноборони” РФ у ніч з 6 на 7 серпня до близько шостої ранку над Азовським морем було знищено 31 дрон, і ще 11 над тимчасово окупованим Кримом.
До речі, згідно зі звітом рашистів заявляється про деформацію корпусу та корпусних конструкцій, реальні пошкодження можна побачити на фото нижче:

Навігація записів

Воєнний стан не скасують? нардеп Костенко розкрив, що чекає на Україну після перемир’я
Бyдьтe дyжe oбepeжнi! Cyнe дикa нeгoдa — людeй пoпepeджaють!

Related Articles

У Росії заговорили про пункт пропуску на кордоні з Україною – деталі

khristina
27.01.202627.01.2026 No Comments

Зеленський готовий до особистої зустрічі з Путіним, – Сибіга

khristina
27.01.202627.01.2026 No Comments

– Я зробила помилку і дуже шкодую! Дозволь повернутись! – Мама плакала на порозі, а маленький хлопчик стояв поруч. Вона казала, що це мій брат, та у батьків я одна. До Італії ненька поїхала, коли мені лише 8 років було. Казала, що хоче витягти нас із бідності. Та всього за рік заявила, що вже не повернеться, бо життя її змінилось. Таку зраду ми з татом пробачити не могли. Хто ж знав, що через кілька років вона з’явиться на нашому порозі.

khristina
27.01.202627.01.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes