Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • “Піcля 4 тижнів в США і повеpнення в Укpаїну, мені здaється багато українців не розуміють, що відбулось з пpиходом Тpампа і живуть в світі ілюзій. Напишу, що думаю. Це непpиємно, але заpаз іншого світу немає…”

“Піcля 4 тижнів в США і повеpнення в Укpаїну, мені здaється багато українців не розуміють, що відбулось з пpиходом Тpампа і живуть в світі ілюзій. Напишу, що думаю. Це непpиємно, але заpаз іншого світу немає…”

khristina
24.03.202524.03.2025 No Comments

Подаємо мовою оригіналу:

Тимофій Милованов

Після 4 тижнів в США і повернення в Україну, мені здається багато українців не розуміють, що відбулось з приходом Трампа і живуть в світі ілюзій.

Напишу, що думаю. Це неприємно, але зараз іншого світу немає.

1. Вони реально роблять те, що говорять. Закрити ЮСЕЙД? Зроблено. Ввести тарифи? Введено. Припинити допомогу Україні, щоб дати зрозуміти хто тут хазяїн? Припинено. Перезапустити стосунки з росією? Перезапускають.
Людям здається, що вони говорять, щось дике, чого не може бути. І сподіваються, що якось насправді буде по-іншому. Ні, не буде. Вони реально спробують зробити ті дикі речі, які обіцяють.

2. Наративи і ставлення до України дуже починають нагадувати часи відходу з Південного Вʼєтнаму та Афганістану.

Ось вони:

– за мир. Головне мир, головне домовитись, неважливо як, головне щоб люди перестали гинути, перестала йти війна. Це не зовсім Афганістан, але ідея – що війна зло, і ніщо не може її виправдати, для американців не нова. І те, що вони готові на мир заради миру, на будь яких умовах … їм не так важливо що станеться потім, аби був мир. Це як угода Трампа в Афганістані.

Або як пацифізм під час Вʼєтнаму

– всі хто говорять шось інше – проти миру. Ми бачили наративи які звинувачують президента в тому, що він за війну, бо він виставляє якись умови. Неважливі умови. Він має погодитись на мир на будь яких умовах. Це звісно спрощено, але ця ідея стає все більш популярною серед людей, що підтримую Трампа

– ні, навіть якщо країна програє, а агресора переможе, нічого критичного з США і Європою не станеться. Це Віткофф вчора. Це Афганістан. Це Вʼєтнам

– підтримка – це пуста трата ресурсів. Це так само як і небажання вірити в погані наслідки якщо росія чи Талібан переможуть

– це не наша справа. Ну те саме було з Вʼєтнамом і Афганістаном
– місцеві еліти корупціонери. Так само звинувачували в цьому уряд Вʼєтнаму (справедливо) і
Афганістану (справедливо). Інша версія – місцеві еліти не є справжньою демократією (згадайте, Трамп про диктатора)

На жаль, на мою думку, це дуже нагадує наративи навколо Афганістану та Вʼєтнаму.

Гарна новина, що схоже ставлення у МАГА в США і до Європи. А Європа нас підтримує, це друг. І сильна економіка.

Там теж є настрої схожі на МАГУ, але вони поки що не перемогли. Тому є час
Найголовніше, це що ми самі зможе зробити. Нам потрібна внутрішня єдність, демократія, сильні інституції, і ідея розвитку. Як ми будемо жити далі? Чому ми корисні Європі? Яким чином ми створимо сильну Україну.

Сподіватись і надіятись – це не план, а гарантія провалу. Тому цей план розвитку, реальний, амбітний, справжній, який відкриє і нарешті перетворить потенціал підприємництва, сили, амбіції українців в сильну державу і країну, потрібен. Зараз.

Загрузка...

Навігація записів

Одразу після зустрічі у Саудівській Аравії Умєров доповів Зеленському НЕМИСЛИМЕ! “Все іде не так як хотілось. Насправді Путін хоче…”
Добрий день дідусю, Ви мабуть ветеран? Тaк, синкy, я вoювaв – А скільки Вам років?… Відповідь дідуся підняла на вуха всю країну…

Related Articles

Солдат ЗСУ з ампутованою рукою зробив пропозицію під час останнього дзвоника. Її відповідь здивувала всіх присутніх… Відео

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

Оcтанній дзвoник лунав на клaд0вuщі: як в Укpаїні закiнчився нaвчальний рiк. Деталі…

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

У Кремлі заявили про готовність Путіна до переговорів із Зеленським. Більше в коментарях

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes