Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • Пілот втраченого Су-27 відбив атаки й залишився живим.

Пілот втраченого Су-27 відбив атаки й залишився живим.

khristina
29.04.202529.04.2025 No Comments

Попри аварійну ситуацію зі штурмовиком Су-27 ВПС України під час протидії ворожому нападу на Черкаси, льотчик залишився неушкодженим. Його мужність і героїзм у бою з безпілотниками “Шахед” треба високо оцінити.

Про це в етері Вечір.LIVE заявив голова штабного фонду 3 ОШБр Олег Петренко.

Як повідомив Олег Петренко, інцидент не вплинув на ефективність української протиповітряної оборони. Він підкреслив, що українські сили продовжують успішно захищати повітряний простір країни від ворожих атак.

“Пілот дуже ефективно себе проявив сьогодні, коли відбивали цю атаку, але, на жаль, людський фактор, ну сталося те, чого не малося статись”, — заявив Петренко.

За його словами, льотчик проявив себе з найкращого боку під час відбиття атаки, однак сталася непередбачувана ситуація, яка, на жаль, призвела до втрати літака.

У Повітряних силах розповіли, що вранці 28 квітня під час виконання бойового завдання та відбиття повітряного нападу ворожих ударних дронів, Україна втратила винищувач Су-27. Наразі причину інциденту вже з’ясовує спеціально створена комісія, яка вже розпочала роботу.

Загрузка...

Навігація записів

Тепер ВСЕ! ТОТАЛЬНИЙ РОЗГРОМ нафтобази Путіна. Трамп ЗІРВАВСЯ на РФ: США дають ТОП-зброю
Макpон пояcнив, що відбyлося мiж Тpампом і Зелeнським на поxopоні Пaпи Римcького

Related Articles

ФЕЄРИЧНI КАДРИ! Це показали вперше.. ОПЕРАЦІЯ “Павутина”: НОВІ СЕНСАЦІІЙНІ КАДРИ

khristina
02.06.202502.06.2025 No Comments

Лавpов затeлефoнував Рyбіо піcля укpаїнських удapів по аеpодромах росії. Що тoй йoму скaзав

khristina
02.06.202502.06.2025 No Comments

Дeлeгaцiя пpuбyлa! Aлe тe, щo cтaлocя oдpaзy пicля пocaдкu — шokyвaлo вcix!

khristina
02.06.202502.06.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes