ку. Він є аналогом “Носія” — своєрідна заміна “Мавіку”. На нього можна встановити оптичні системи з термальною камерою. Це буде залежати від завдання, яке необхідно виконати.
“В нас виникла потреба виготовляти українські дрони. Тому ми, користуючись інформацією з фронту, що хлопці кажуть, що працює, що не працює, використовуємо всі ці технології в наших дронах. Ми самі виїжджаємо на полігон, тестуємо дрони і вдосконалюємо їх”, — розповідає Андрій Малишев.
Компанію Андрій разом із дружиною створили в 2022 році. Тут не лише виготовляють нові дрони, а й ремонтують пошкоджені.
“Так як з перших днів багато наших родичів пішли на фронт, то ми в першу чергу думали про них, хотіли їм допомагати. Відповідно, Андрій почав розробляти дрони і так ми розпочали допомогу фронту”, — говорить Ольга Дида, керівниця компанії.
Допомагає створювати нові дрони і син засновників компанії — 18-річний Володимир. Каже, аби вдосконалювати свої розробки, в компанії розбирають придбані раніше безпілотники.
“Чому ми деколи купуємо і збираємо такі дрони з Китаю? Тому що ми дивимося, що з цього можемо взяти собі, що може оптимізувати якісь наші процеси, як удосконалити наші розробки”, — мовить Володимир.
Окрім власних розробок, компанія виготовляє і FPV-дрони. За останні три місяці на передову передали близько чотирьох тисяч.