Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • У Ворохті місцеві жителі перекрили дорогу до поста прикордонників та ТЦК, бо до них не їдуть туристи

У Ворохті місцеві жителі перекрили дорогу до поста прикордонників та ТЦК, бо до них не їдуть туристи

khristina
04.07.2024 No Comments


Мешканці курортного села Ворохта Івано-Франківської області сьогодні страйкували проти блокпоста прикордонників і ТЦК, який встановлений при виїзді з Татарова у напрямку Ворохти.

Спочатку мешканці села зібрались біля селищної ради з вимогою прибрати блокпост. Потім перекрили дорогу та заблокували роботу ТЦК. На відео видно, що спочатку із працівниками ТЦК говорили окремі особи, потім машину ТЦК намагались відтягнути з дороги та пошкодили її. Також на відео з місця події видно, що присутня нацполіція та швидка.

Навігація записів

1 млн доларів США пропонували за посаду керівника Львівської митниці
У Львові замінять 2500 старих вуличних світильників на нові енергоекономні

Related Articles

Чому вся Україна сидить без світла, а в Буковелі воно є: Експерт розкрив несподівану правду

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

За сприяння Сирського: СБУ затримала військового ЗСУ, який передавав росіянам локації ППО біля аеродромів України (фото)

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

Cльoзи paдocтi… ЗВІЛЬНИЛИ‼️ ЗCУ пiдтвepдили…

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes