Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Події
  • ЗСУ звільнили населений пункт на Донеччині: в ОСУВ “Дніпро” розкрили деталі

ЗСУ звільнили населений пункт на Донеччині: в ОСУВ “Дніпро” розкрили деталі

khristina
24.08.202524.08.2025 No Comments

У День державного прапора України захисники заявили про звільнення селища на Донеччині.

Що відомо:

  • ЗСУ звільнили селище Зелений Гай на Донеччині
  • Операцію провели 37-а бригада морської піхоти та 214-й штурмовий батальйон OPFOR
  • Окупанти продовжують спроби повернути Зелений Гай

Сили оборони України успішно зупинили наступ російських військ та відновили контроль над селом Зелений Гай у Донецькій області. Російські війська беуспішно намагаються окупувати селище. Про це повідомило оперативно-стратегічне угруповання військ “Дніпро”.

За даними військових, операцію провели бійці 37-ї окремої бригади морської піхоти спільно з 214 окремим штурмовим батальйоном OPFOR. Вони змогли не лише зупинити просування ворога, а й відновити повний контроль над населеним пунктом.

Водночас в ОСУВ наголошують, що станом на 23 серпня російські війська продовжують активні спроби повернути Зелений Гай та інші населені пункти Донецької області на Східному напрямку.

“Але наші воїни стоять непохитно і у День Державного Прапора України Зелений Гай залишається під синьо-жовтим стягом. Пліч-о-пліч з іншими підрозділами Сил Оборони України наші морські піхотинці міцно стоять на захисті українського народу та продовжують нищити противника”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у ОСУВ “Дніпро” привітали українців із Днем державного прапора. Військові наголосили, що це свято символізує незалежність і територіальну цілісність України.

Дивіться відео Зеленого Гаю під українським стягом:

ЗСУ звільнили населений пункт на Донеччині: в ОСУВ 'Дніпро' розкрили деталі
ЗСУ звільнили Зелений Гай / Фото: скріншот

Коли Путін зупинить війну

Політичний філософ і викладач Карлового університету в Празі ОлександрМорозов у інтерв’ю Главреду зазначив, що санкції та удари по Україні безпосередньо не змінять поведінку Кремля. За його словами, у Путіна та його оточення немає мотивації припиняти війну, якщо не постане реальна загроза для самої Росії.

Він вважає, що Кремль може замислитися над припиненням бойових дій лише за двох умов:

  1. Масштабна техногенна катастрофа на території Росії, яка суттєво вплине на життєдіяльність країни та її економіку.
  2. Шокуючий удар по Росії, який завдасть значних втрат і стане помітним для громадян та керівництва, незалежно від того, завданий він Україною самостійно чи за допомогою іноземних ракет.

Морозов підкреслив, що навіть у разі таких подій Кремль, ймовірно, спробує мобілізувати ресурси та реагувати агресивно, але тільки після прямого і відчутного удару по своїй території Путін і його оточення можуть серйозно розглядати завершення війни.

Джерело

Навігація записів

Мacoвaнa AТAKA пo BCIЙ KPAЇHI Людu в ПAHIЦI Мep cтoлuцi звepнyвcя дo людeй…
Ось щo ляпнув укpaїнцям дuктaтор лукашенко у День Незалежності. Цuнiчна зaява ш0кувала вcіх. Деталі…

Related Articles

Чому вся Україна сидить без світла, а в Буковелі воно є: Експерт розкрив несподівану правду

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

За сприяння Сирського: СБУ затримала військового ЗСУ, який передавав росіянам локації ППО біля аеродромів України (фото)

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

Cльoзи paдocтi… ЗВІЛЬНИЛИ‼️ ЗCУ пiдтвepдили…

khristina
26.01.202626.01.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes