Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • ПОЛІТИКА
  • Гyчна та скaндальна справа: мiнicтр Ляшко відправив Крупу «на оздopoвлення» до Туреччини перед затpuманням.

Гyчна та скaндальна справа: мiнicтр Ляшко відправив Крупу «на оздopoвлення» до Туреччини перед затpuманням.

khristina
29.03.202529.03.2025 No Comments

За даними слідства, підозрювана виїжджала за кордон на відпочинок, а не на лікування.

Колишня головна лікарка Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяна Крупа, підозрювана у незаконному збагаченні, за кілька місяців перед затриманням побувала у Туреччині. Нові матеріали досудового розслідування оприлюднив «Главком».

За кілька місяців до затримання ДБР Тетяна Крупа відпочивала у Туреччині з дозволу міністра Віктора Ляшка витяг із судового реєстру

Також правоохоронці зафіксували листування Тетяни Крупи з особою, яка мала допомогти з оформленням запрошення на діагностику та лікування у турецькому закладі охорони здоров’я. Серед іншого було повідомлення такого змісту від Крупи, яка наполягала на зустрічі із вищезгаданою людиною: «Дати гроші і обговорити, як можна мені залишити якийсь слід у клініці, бо якщо буде запит з України, то треба щоб відповіли, що я лікувалась. Було б добре, якби клініка взагалі не відповідала».

«Наведені обставини у сукупності переконують слідчу суддю в тому, що Тетяна Крупа одержала дозвіл на лікування за кордоном не з метою, для якої його надано, а для відпочинку. Зазначене свідчить про те, що Крупа схильна спотворювати дійсні обставини, приховувати свій спосіб життя, а також відомості про свої дійсні доходи та видатки, джерела існування та майно», – сказано в ухвалі антикорупційного суду.

Як повідомляв «Главком», 3 жовтня 2024 року правоохоронці вилучили у квартирі сім’ї Тетяни Крупи велику суму готівки: у вітальній кімнаті – $106,1 тис., 6,7 тис. євро і 67,5 тис. грн; у гардеробній, де розміщувався сейф, – $315,9 тис. і 25,4 тис. євро; у спальні чоловіка підозрюваної Володимира Крупи – $253,1 тис., 70 тис. євро і 143 тис. грн; у ще одній спальні – $2,5 млн, 37,8 тис. євро і 702 тис. грн. Цю готівку, якої походження досі невідоме, арештував суд.

20 березня 2025 року суд вкотре зменшив розмір застави для Крупи – до 230 млн грн.

У середині жовтня 2024 року продовженням «МСЕК-скандалу» стала історія з оформленням інвалідності прокурорів. Приблизно понад 50 прокурорів Хмельниччини на чолі з уже колишнім обласним прокурором Олексієм Олійником оформили інвалідність.

Після МСЕК-скандалу влада ліквідувала медико-соціальні експертні комісії. Із 1 січня цього року в Україні більше не працюють МСЕК. Їх замінили експертні команди.

Загрузка...

Навігація записів

Щoйно. Стали відoмі стpaшні наcлідки воpожorо удapу по Днiпру
Невже Європа відкриває очі? Беpбок пpurpo зuлa США піcля заяв Тpампа

Related Articles

Пicля пepeгoвopiв Epдoгaн зpoбuв ТEPМІНOВУ зaявy! У вcix ШOК вiд пoчyтoгo…

khristina
02.06.202502.06.2025 No Comments

ПРОСТО ЗАРАЗ! Зеленський РОЗНІС російську делегацію у Стамбулі. Тільки ПОЧУЙТЕ, що ВИДАВ про перемовини

khristina
02.06.202502.06.2025 No Comments

Зaкoн ПIДПИCAHO! Чoлoвiкiв нe чiпaтuмyть — щoйнo пoвiдoмuли

khristina
02.06.202502.06.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes