Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • ПОЛІТИКА
  • Китaй poбить paптовий пaс: Укpаїна може отpимати неcподіваного сoюзника

Китaй poбить paптовий пaс: Укpаїна може отpимати неcподіваного сoюзника

khristina
07.03.202507.03.2025 No Comments

Україна має скористатися моментом, щоб зміцнити свої позиції на світовій арені, використовуючи протиріччя між Китаєм і США.

В останні тижні Китай демонструє дедалі явнішу конфронтацію зі США і починає зближуватися з Європою та Україною, незважаючи на свої економічні зв’язки з росією.

Спецпредставник Китаю у європейських справах Лу Шае різко розкритикував Дональда Трампа, заявивши, що мирна угода щодо України не може визначатися лише США та pосією.

Ця заява підтверджує новий глобальний тренд:

Китай має намір створити противагу впливу США та формує власні альянси, пише військовий експерт Олександр Коваленко.

Економічна війна та нова дипломатична карта

Експерти зазначають, що Пекін уже набув повної готовності до економічної війни з Вашингтоном. Це протистояння визначатиме глобальну політику на найближчі чотири роки.

На тлі жорстких рішень Трампа, які викликають роздратування у європейських союзників, Китай шукає точок дотику з Брюсселем і Києвом.

Хоча Китай продовжує підтримувати poсію, Пекін все частіше виступає проти глобальної гегемонії США, роблячи ставку на співпрацю з Європою.

Саме тому дипломатична гра навколо України стає дедалі складнішою, але й відкриває для Києва нові можливості, зазначає Коваленко.

Для України це шанс

Для України це означає появу нового важливого геополітичного чинника. Якщо раніше США відігравали ключову роль у визначенні умов мирної угоди, то тепер Китай виступає за ширшу коаліцію сторін, включаючи ЄС та Україну.

Це обмежує вплив Білого дому та зменшує можливість ультимативних вимог з боку Трампа.

Експерти наголошують, що Україна має скористатися цим моментом, щоб зміцнити свої позиції на світовій арені, використовуючи суперечності між Китаєм і США.

Джерело

Загрузка...

Навігація записів

😰‼️HOBA зaявa Kитaю пօ Укpaїнɪ пpигօлօмшилa cвɪт! Тaкօгօ нɪxтօ нe чeкaв✔
💔 Cльoзu нa oчax i бiль💥Дoнaльд пiдпucaв дoлeнocнe piшeння щoдo Укpaїнu – цe змiнює вce вжe вiд зaвтpa 😱✔

Related Articles

Катерина Осадча “наїхала” на матерів, які вивозять дітей за кордон: у відповідь отримала за сина в США

khristina
29.05.202529.05.2025 No Comments

Уpсула фон дер Ляєн нaзвала cтрах пyтіна, чеpез який вiн pозпочав вiйну. Деталі…

khristina
29.05.202529.05.2025 No Comments

Любощі після ляпасу: Бріжит гаряче поцілувала чоловіка Макрона у присутності президента Індонезії

khristina
29.05.202529.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes