Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • ПОЛІТИКА
  • Вчитeлі просять Кабмін пiдвищити їм зарплaту до 1000 – 1500 доларів

Вчитeлі просять Кабмін пiдвищити їм зарплaту до 1000 – 1500 доларів

khristina
16.02.202516.02.2025 No Comments

Відповідну електронну петицію зареєстрували на сайті уряду. Про це інформує 24 Канал.

Вчителі просять значно підвищити їм зарплату

Авторка петиції пояснює, чому треба втілити у життя відповідний крок. Зокрема, зазначає, що середня заробітна плата вчителя в Україні значно нижча, ніж у багатьох країнах Європи.

Адже педагоги у Польщі в середньому заробляють близько 1200 – 1500 доларів, у Чехії – від 1400 доларів, у Німеччині – 4000 – 5000 доларів. Натомість в Україні середня зарплата вчителя становить лише 300 – 400 доларів.

За даними Державної служби статистики України, середня заробітна плата по країні перевищує 15 000 гривень (2023 рік), тоді як у багатьох вчителів оклад значно нижчий,
– зауважує автор петиції.

Також педагоги наголошують, що не сприяє вчителюванню професійне перевантаження.

Більшість вчителів працює понаднормово, займається підготовкою уроків, перевіркою робіт, консультаціями учнів і спілкуванням із батьками, – вказано у тексті.

Відсутність належної компенсації також демотивує педагогів і знижує якість освіти, переконують вчителі.

Через низький рівень зарплати школи часто стикаються з дефіцитом кадрів, особливо молодих вчителів. За даними освітніх досліджень, середній вік вчителя в Україні – понад 50 років. Молодь рідко обирає педагогіку через низьку оплату, – аргументує автор документа.

Тож педагоги просять ухвалити рішення про підвищення заробітної плати вчителям до рівня, що відповідає їхньому професійному внеску. Тобто – до 1000 – 1500 доларів.

Загрузка...

Навігація записів

Суд покapaв інcпектора з паpкування, який оштpaфував наpдепа від «Слyги наpоду»
Зеленський: я готовий говорити про вибopи, українці цього не xoчуть

Related Articles

Україна готова до наступної зустрічі з Росією: в ОП назвали головну умову… Подробиці…

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

Сенaтор-реcпублікaнець Джoн Кeннеді викpиває вcі манiпуляції путіна. Це тpеба бaчити. Вiдео

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

Чиновникам потрібніше ніж військовим: держслужбовцям підняли зарплати, тепер понад 100 тисяч

khristina
30.05.202530.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes