Сьогодні філери – популярна і затребувана б’юті-процедура в косметологічних клініках та кабінетах. Ці препарати у вигляді гелю, що вводяться під шкіру, аби надати необхідної форми в тій чи іншій ділянці обличчя. Такі процедури – альтернатива хірургічному втручанню чи апаратним процедурам, що застосовують задля питань антивікової терапії. В магазині Filler Shop представлені філери під очі ціна яких вас приємно здивує. Які бувають філери та кому протипоказано їх використовувати?
Різновиди філерів
На косметологічному ринку представлений широкий вибір препаратів для ін’єкційних косметичних процедур. Підбирати гель варто, враховуючи зону, що потребує корекції. Це важливий аспект, адже на різних ділянках обличчя шкірний покрив має свою товщину, особливості кровообігу чи структуру. Філери для різних частин обличчя можуть мати різну консистенцію та властивості. До прикладу, філери для вилиць чи підборіддя не такі рідкі чи пластичні, як філери для збільшення губ. Серед різновидів напвнювачів:
- Біосинтетичні, що в собі комбінують синтетичні речовини з натуральними такими як колаген чи гіалуронова кислота.
- Синтетичні – це сам силікон чи акрил.
- Біодеградуючі, до яких входить бичачий колаген чи очищена гіалуронова кислота.
Всього за одну-дві процедури філери можуть впоратися з різними естетичними дефектами. Найбільш затребуваними філерами сьогодні є варіанти на основі гіалуронової кислоти. Такі компоненти у філерах мають багато переваг:
- Широкий спектр застосування на обличчі і тілі завдяки пластичним та в’язким характеристикам;
- 100% сумісність з тканинами;
- довготривалий результат корекції;
- низький ризик побічних реакцій;
- широкий вибір препаратів;
- доступна вартість.
Протипоказання
Перед проведенням процедури проводять пробне застосування, щоб виключити алергічну реакцію. На місце уколу вводять антисептичний розчин, а по бажанню клієнта місце ін’єкції знеболюють, а опісля тоненькою голкою вводять препарат у тканини. Філери не вводять:
- Жінкам у період лактації;
- вагітним жінкам;
- пацієнтам з вірусними чи інфекційними захворюваннями в гострій фазі;
- пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
- при герпесі і хворобах шкіри в місцях корекції.
Перед процедурою необхідна консультація лікаря, якому варто розповісти про можливі алергічні захворювання, автоімунні хвороби, хвороби щитоподібної залози, рецидивному герпесі. Філери називають процедурою обідньої перерви, адже вона проходить дуже швидко. Але загоєння може тривати до 5-7 днів. Лікар проконсультує стосовно підготовки до процедури, що можна, а що не варто робити напередодні.