Site icon Звістка

Влад Яма розповів про найважливіше дні у своєму житті, який змінив його життя

Протягом довгого часу хореограф Влад Яма приховував той факт, що у нього народився другий син. До сих пір танцюрист не показав обличчя дитини, проте вирішив розкрити подробиці народження. Так, хореограф і суддя “Танців з зірками 2019” Влад Яма побоюється заздрісних поглядів.

Як інформує Звістка, він пожартував, що має намір приховувати сина до 17-ти років. З коханою дружиною Ліліаною Влад Яма іноді все-таки публікує фотографії. В цілому знаменитість вважає за краще приховувати своє життя від публіки. За словами Ями, він закохався в красуню-брюнетку з першого погляду і дізнавався про неї перед тим, як запросити на побачення. У шоу “Хто зверху?” хореограф вирішив розкрити, як проходили пологи другу дитину.

Яма був присутній на пологах, проте вийшов в найвідповідальніший момент. Таким було рішення подружньої пари, інакше б він вирубався від побаченого. Хлопчика назвали Леон. Ім’я для малюка вибрав старший брат знаменитості. Цікавим є той факт, що колись саме він запропонував ім’я Влад своїм батькам для майбутньої зірки. Раніше ми повідомляли, що український хореограф Влад Яма зізнався своїм передплатникам, який спосіб життя веде, а також відповів на запитання про телеведучої Лесі Никитюк.

Нагадаємо, більш як десять років відомий танцюрист Влад Яма все-таки зізнався, що у нього були романтичні стосунки з народною артисткою України Наталкою Могилевською.

Exit mobile version