Site icon Звістка

Водіям приготуватися! Ямкового ремонту доріг тепер не буде!

З приходом 2020 роки українці, а особливо автолюбителі країни, можуть сподіватися на поліпшення якості доріг. Відомо, що до цього моменту “Укравтодор” традиційно практикував переважно Ямковий ремонт дорожніх покриттів, які в Україні залишають бажати кращого. Але в Кабінеті міністрів вирішили грунтовно з цим боротися, пише РБК-Україна.

Загальновідомим фактом є те, що в нашій країні колосальні кошти, які влада виділяє на апгрейд доріг, розчиняються по дорозі до безпосереднього ремонту. При цьому так зване латання ямок і цілих “ровів”, з якими щодня стикаються наші автомобілісти, дають зовсім недовгострокові результати.

Тому Кабінет Міністрів спільно з “Укравтодором” з 2020 року відмовляються від ямкових ремонтів в країні, а будуть цілеспрямовано виділяти кошти і ресурси для повноцінного відновлення дорожніх покриттів. Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Міністр зазначає, що відмова від такого “мнимого” ремонту допоможе в боротьбі з місцевим “урізанням” ресурсів, який так широко практикувався раніше. “Адже важко перевірити, яка яма була відремонтована”, – зазначає Криклій.

Міністр зробив публічну обіцянку, що в наступному році “Укравтодор” буде працювати над створенням більш 4 тисяч кілометрів доріг державного і територіального значення. Криклій також заявив про своє прагнення до того, щоб жителі країни повноцінно відчували те, що дороги в Україні дійсно будують.

Відповідно до встановленого державного бюджету на 2020 рік на сектор будівництва та ремонту доріг влада виділила 73,7 мільярда гривень.

Джерело

Exit mobile version