Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • УКРАЇНА
  • Пізно ввечері! Зеленський терміново зустрівся з ними!

Пізно ввечері! Зеленський терміново зустрівся з ними!

admin
03.02.202103.02.2021 No Comments

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками провідних українських телевізійних каналів, яка була присвячена рішенню Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо кількох телеканалів.

«Це не має жодного стосунку до інших телеканалів. В Україні на сьогодні немає загрози ні свободі слова, ні медіа-бізнесу», – наголосив Глава держави.

Президент відзначив, що рішення про санкції має чітке обґрунтування у зв’язку з фінансуванням з Росії та співпрацею з терористичними організаціями.

Топ-менеджери телеканалів висловили повну підтримку цього рішення, адже, за їхніми словами, телеканали, щодо яких були застосовані санкції, давно проводять антидержавну політику та діють в інтересах пропаганди з боку Російської Федерації.

Учасники зустрічі зазначили, що запроваджені санкції є інструментом глобальної боротьби з дезінформацією та не мають нічого спільного з питанням свободи слова та незалежності ЗМІ.

Джерело

Загрузка...

Навігація записів

Головний редактор 24 каналу → журналістам 112, ZIK, NewsOne: “Не присилайте мені резюме. Краще піти з професії, ніж продавати свою країну по шматочкам”
Щойно повідомили! Масштабне аварія на Запорізькій електростанції. ВІДЕО

Related Articles

За інформацією Інформ АРТА – генерал Анатолій Щадило: принципова позиція у боротьбі з внутрішньою корупцією

admin
11.04.202511.04.2025 No Comments

Укpaїнцi нa нepвax… Зaбupa тuмyть 3EМЛІ У ВCІX… Вiд нoвoгo зaкoнy oчi нa лoбa пoлiзлu… Деталі…

khristina
11.04.202511.04.2025 No Comments

На четвертий рік вlйни: Рада вирішила скасувати оплату комуналки для людей – Список хто підпадає

admin
09.04.202509.04.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes