Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • БЛОГИ
  • Мовний скандал у Глухові: “Нещасна російськощелепна вчителька” вимагає від мами української дитини, котра хотіла вчитись українською, “компенсації”

Мовний скандал у Глухові: “Нещасна російськощелепна вчителька” вимагає від мами української дитини, котра хотіла вчитись українською, “компенсації”

admin
22.02.202122.02.2021 No Comments

Ви не повірите, але торішня історія міста Глухова “як дитину цькували в школі за відмову співати пісню російською” перейшла в судову площину! Ні, не мама подала до суду. “Нещасна російськощелепна вчителька” вимагає від мами української дитини, котра хотіла вчитись українською, “компенсації”.

Мовний скандал у Глухові

Це звучить як несмішний анекдот – але факт. Алісу Ковальову намагаються змусити розплачуватись в державі Україна за вимогу навчати і виховувати її українську дитину в українській школі коштом держави Україна українською! Дійсно, яке неподобство, нахабство, шовінізм, расизм і взагалі хвошизм!

Сама пані Аліса написала про це в неділю на ФБ – в четвер, 18 лютого, Глухівський міськрайонний суд Сумщини прийняв ухвалу про відкриття провадження у цивільній справі за позовом “сильнопотерпілої вчительки”. І пані Аліса досі не має адвоката, котрий би захистив інтереси її і її дитини в цій неймовірній за цинізмом справі.

Ситуацією поки не зацікавились ні на ТБ, ні котрийсь адвокат. Хоча коментатори спільно дійшли висновку, що для початку треба в будь-якому випадку подавати зустрічний позов. Але визнають: це буде тяжка битва не стільки з бюрократією, скільки з проросійським загалом офіційної Сумщини.

Міносвіти теж поки мовчить. Директорку і вчительку не викликано для пояснень, не те що не звільнено з вовчим білетом.

Це до теми “наскільки захищено почувається україномовний громадянин України в своїй державі”.

–

Image

–

Image

Алексей Голобуцкий

Загрузка...

Навігація записів

“Хочу розлучитися. Дізналася, що він кум Путіна”. Після заяви Марченко в соцмережах почали публікувати пародію на нього студії “Квартал 95” 2014 року
Блогер: “Так звані санкції проти Медведчука і Марченко і взагалі ця вся історія – це просто шоу для дИбілів. І ось чому…”

Related Articles

Маршрутка Бердичів – Київ!

admin
06.04.202506.04.2025 No Comments

Жінка врятує Україну, і це не Юлька. Науковець Шевцов, який знає майбутнє України зробив грандіозну заяву до Великодня!

admin
04.04.202504.04.2025 No Comments

Дмитро Волканов розсекретив, яку зарплату йому платив Данилко і як “витягнув його зі смітника”

admin
04.04.202504.04.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes