Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Без рубрики
  • Україна 1 липня буде однією з найспекотніших країн Європи: прогноз Наталки Діденко

Україна 1 липня буде однією з найспекотніших країн Європи: прогноз Наталки Діденко

khristina
01.07.2024 No Comments

Спека не збирається поки що покидати Україну. 1 липня стовпчики термометрів піднімуться покажуть “напруження” в +35, а місцями і в +37 градусів.

Як пише синоптик Наталія ДіденкоУкраїна буде однією з найспекотніших країн Європи

“Максимальна температура повітря сягатиме +30…+35 градусів, на сході та південному сході місцями до +34…+37 градусів. У західній частині України грозові дощі завтра місцями знизять температуру повітря на кілька градусів. Хоча атмосфера все А встигне вдень розігріти повітря до +30 і навіть вище”, – повідомляє синоптик.

Як зазначає Діденко, у понеділок у другій половині дня або ввечері на заході пройдуть інтенсивніші грозові дощі. Проте на більшій частині території України 1 липня буде суха погода з високою пожежною небезпекою.

У Києві у понеділок також буде дуже спекотно, +32+34 градуси, та сухо, без опадів.

Як зазначає синоптик, 1-2 липня у західних областях, а 3-4 липня на півночі України спека почне потроху спадати. Проте на сході та півдні все ще триматимуться високі температури, хоча 4-5 липня трохи знизиться спека на Одещині.

Загрузка...

Навігація записів

Залишилося вcього 5 днів! Нафтoгаз попеpедив уcіх, у кого газoві плити, кoтли та колонки – не зpобіть собі гіpше
Нapдeпкa Бeзуглa пoдaлa зaяву дo ДБР нa Сиpcькoгo чepeз пopушeння її пpaв. Пoдpoбицi…

Related Articles

Зеленський спрогнозував дату завершення війни

khristina
28.05.202528.05.2025 No Comments

Коли і де попрощаються з Максимом Неліпою: з’явилися подробиці.

khristina
21.05.202521.05.2025 No Comments

Щoйно! Авcтралія пiшла на відчaйдушний кpок заpади Укpaїни, попpи незaдоволення США

khristina
19.05.202519.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes