Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • УКРАЇНА
  • Жорстока сутичка між людьми! Підозрювану в справі Шеремета вивели з засідання! Десятки силовіків у залі суду!

Жорстока сутичка між людьми! Підозрювану в справі Шеремета вивели з засідання! Десятки силовіків у залі суду!

admin
20.12.201920.12.2019 No Comments

Представники поліції і Національної гвардії 20 грудня ввечері зайшли в будівлю Київського апеляційного суду, відтіснили людей, які зібралися на підтримку однієї із підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко, і вивели її з будівлі суду.

У суді сталася штовханина між силовиками і тими, хто був у судовому залі. У залі суду пошкоджені меблі. Щонайменше одна людина постраждала.

Після того, як вранці 20 грудня Київський апеляційний суд переніс розгляд скарги Кузьменко на арешт на 24 грудня, зокрема через неявку прокурорів у суд, адвокат і група підтримки Кузьменко заблокували залу судових засідань.

Вони відмовилися випускати із зали саму Юлію Кузьменко, стверджуючи, що залишатимуться там доти, доки не почнеться розгляд справи.

У Генпрокуратурі заявили, що причиною відкладення Київським апеляційним судом розгляду скарги сторони захисту однієї з підозрюваних у справі Шеремета Юлії Кузьменко стало «неналежне інформування прокурорів про засідання і несвоєчасне надходження матеріалів з Печерського районного суду».

У ГПУ також повідомили, що в кримінальному провадженні щодо вбивства журналіста Павла Шеремета оновили групу прокурорів.

Журналіст «Української правди» Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в центрі Києва.

12 грудня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков написав, що поліція затримала й оголошує підозру фігурантам провадження про вбивство Шеремета в липні 2016 року.

Згодом заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євген Коваль назвав серед підозрюваних сержанта Сил спеціальних операцій Андрія Антоненка, військового медика Яну Дугарь, волонтера Юлію Кузьменко та ветеранів збройного конфлікту на Донбасі Інну і Владислава Грищенків.

14 грудня суд взяв під варту без можливості внесення застави Андрія Riffmaster Антоненка. Його заарештовано на два місяці – до 8 лютого 2020 року. Аналогічний запобіжний захід обрано і для Юлії Кузьменко.

За даними МВС, подружжя Грищенків підозрювані в іншому провадженні, але «представляють оперативний інтерес для слідства у справі Шеремета».

Джерело

Навігація записів

«Якщо б yкрaїнcькi тaнкu зaйшлu на Кyбaнь, ви б по iншoмy гoвoрuлu»: Цимбалюк на пряму сказав Путіну те що думає..
Зеленський жорстко пригрозив нелегальному гральному бізнесу!

Related Articles

Із новорічним посланням до українців звернувся п’ятий президент Петро Порошенко.

admin
01.01.202601.01.2026 No Comments

Офіційно розпочато виробництво балістичної ракети «Сапсан». Мінськ, Тула, Москва приготуватись

admin
12.12.202512.12.2025 No Comments

Помер український народний співак Степан Гіга у віці 66 років

admin
12.12.202512.12.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes