3СУ nерейшлu в кoнтрнaстуn і вiдбuлu позицї – радісна новuна: Гaйдaй звeрнyвcя. Вперше

0

Найважчі бої в Луганській області тривають у районі Кремінної, повідомив уранці 21 лютого голова ОВА Сергій Гайдай. Про це він говорив в ефірі телемарафону.

“Усі підрозділи, з ким би я не спілкувався, міцно тримають оборону. Почалася вже ескалація, зросла кількість обстрілів, зросла кількість наступів на певних напрямках”, – сказав Гайдай, який повернувся з поїздки Луганською областю.

За його словами, інтенсивні бої зараз тривають у районах Сватового, Білогорівки, і особливо – Кремінної.

“На сьогодні кремінський – найважчий напрямок на Луганщині. Туди кинули [росіяни] максимальну кількість і сил, і засобів, вони встановили потужні РЕБ-системи, які не дають нормально працювати нашим безпілотникам. Але наші війська тримають там оборону, а іноді переходять у контрнаступ і відбивають позиції у ворога”, – сказав голова обладміністрації.

Також російські війська продовжують накопичувати резерви на території Луганської області. Не виключено, що готується великий наступ.

За його словами, ситуація важка, але контрольована силами оборони. “Ворог і надалі збільшує потрохи обстріли наших позицій. Найгарячіше напевно в напрямку Кремінної. Кремінна та Білогорівка. У напрямі Сватового наші сили більш впевнено тримають позиції”, – сказав він.

Гайдай повідомив про велике накопичення російських сил на луганському напрямку. “У нас є інформація, що величезну кількість особового складу вони накопичили на нашій ділянці і техніки так само. Можливо, вони тримають до певної якоїсь дати, можливо, щось готують особливе”, – заявив голова Луганської ОВА.

Водночас військове командування українських сил наперед готує певні кроки, щоб не дати можливості повномасштабного наступу, зазначив Гайдай.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я