Андрію трuмайся! В Данuлка на сцені сmався крововиuлuв – артuста ексmрено госnіталізувалu

0

У лютому Вєрка Сердючка відправилася в тур з бендом. Вони виступили в Ізраїлі, Італії та Іспанії, а от в Естонію не доїхали. Андрія Данилка підвело здоров’я, він не зможе співати наступні кілька тижнів.

Майже три тижні тому в Андрія Данилка мало не зірвався сольник в Неаполі, тоді його врятувала лікарка-італійка, і він вийшов на сцену попри температуру та біль у горлі. Проте концерт у Таллінні, запланований на 5 березня, довелося скасувати, а разом з ним і у Варшаві, і у Відні.

Пройшовши ще крок по сцені, артист буквально впав на руки своїх помічників.

Андрій Данилко скасував концерти через серйозну хворобу

Після ларингіту в Італії в артиста стався крововилив у голосову зв’язку, тож лікар порадив йому не співати бодай кілька тижнів.

У Андрія Данилка на тлі ларингіту, стався крововилив у голосову зв’язку. Це небезпечний стан, який потребує серйозного лікування та повного голосового спокою протягом кількох тижнів,
– йдеться у виданні.

Андрій Данилко захворів перед концертом в Італії / Фото з інстаграму артиста

“Весь європейський тур відкладається. Ми просимо вибачення за можливі незручності, пов’язані з перенесенням, і просимо зберегти квитки, щоб повною мірою насолодитися шоу-концертом Вєрки Сердючки вже навесні цього року”, – повідомили на сайті продажу квитків.

Організатори концерту вже оголосили, що Данилко з бендом виступить у Таллінні через два місяці, вже 19 травня. Сам артист ніяк не прокоментував скасування туру Європою й не висловився про свій стан. Він не любить жалітися й розповідати про хвороби настільки, що 2019 року мусив спростовувати чутки про блокаду серця під час зйомок новорічної програми.

Загрузка...
попередня статтяТерmіново! Почався бій за Бахмyт! Прямо зараз наші хлопці роблять неможлuве! Молuмось
наступна статтяУкраїнці обурені: Надбавка до зарплатu нардепам вuкликала ажіоmаж в мережі