“Буде велuка бiда”: Боєць ЗСУ Фірсов відверто заявuв, що чекає військкoмів на nередовій…

0

Боєць ЗСУ Єгор Фірсов пояснив, чому військкомів не вдасться відправити на передову лінію фронту.

На питання про те, як українські бійці ставляться до хабарництва військкомів, Єгор Фірсов сказав, що літературною мовою цього не передати, а нецензурну лексику в ефірі він не використовуватиме.

Потім народний депутат України 7-го скликання висловив свої думки на тему того, що військкомів можуть відправити воювати: “Це дуже добре, що взялися за військкомати, але є один нюанс. Скажу вам з досвіду, що прямо військкомів не вдасться відправити на передову”.

Інтерв’ю Єгора Фірсова для Espreso.TV можна переглянути на каналі youtube.

Військовослужбовець ЗСУ озвучив важливий момент з питання відправки військкомів на фронт, повідомивши, чим це все обернеться: “Потрібно глибше продумувати всі ці процеси, зокрема законодавчі. Поясню, чому. Тому що командири військкоматів мають звання не менше капітана (є майори, є підполковники)”.

Після цього військовий медик пояснив докладніше: “В армії твоя посада повинна відповідати твоєму званню, тому якщо якийсь військком, що зажерся на передову в бригаду, то він не опиниться в окопі і не понюхає пороху. Він буде десь у штабі сидіти, керувати іншими бригадами та іншими солдатами. Ось у чому питання”.

Єгор Фірсов запропонував доопрацювати законопроект про відправку військкомів на фронт: “Варто б цю гарну ідею, реорганізацію Центрів комплектації продумати глибше, щоб військкоми справді прийшли на передову, щоб не вийшло так, що військком, який пороху не нюхав, не знає бойової обстановки, став

командиром бригади чи заступником. Це буде катастрофа, бо людина з тилу, яка знає війну за радянськими підручниками, стане командиром бойового підрозділу, то це може більше нашкодити. Хочу сказати, що не хотів би мати такого командира”.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Bлaдa oгoлoсuлa eвaкуaцiю”: В Рoсiйськoму Уссурiйську тaйфун прoрвaв дaмбу, дeсяткu нaсeлeнuх пунктiв зaтoплeнo… Відео
наступна стаття3найомтесь – це Дроздова Ольга Юріївна, і саме вона була відповідальна за закупівлю барабанів, конструкторів, овочерізок та космічних сковорідок…