“Був рятувальнuком за поклuком серця”: на Харківщині під час розмінування загuнув сmаршина з Кіровоградщuни. Фото

0

Під час розмінування Чугуївського району Харківщини 3 травня загинув рятувальник із Кіровоградщини Віталій Дубіна. Старшина служби цивільного захисту працював із колегами на сході з 21 березня.

Чоловік був рятувальником не лише за професією, а насамперед – за покликом серця. Про втрату повідомив начальник ГУ ДСНС у Кіровоградській області, полковник Віталій Миронюк (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця)obozrevatel.com

“Тяжка новина для всієї пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини… 3 травня 2023 року під час розмінування території Чугуївського району Харківської області загинув старшина служби цивільного захисту Дубіна Віталій Іванович”, – зазначив він.

Рятувальник служив в органах і підрозділах цивільного захисту Кіровоградського гарнізону з 2011 року. Його завжди відрізняли мужність, витримка та виваженість рішень, відповідальність і професійність у виконанні поставлених завдань. Віталій Дубіна отримав відзнаки командувача Об’єднаних сил “Козацький хрест” ІІІ ступеня і “За звитягу та вірність”.

"Був рятувальником за покликом серця": на Харківщині під час розмінування загинув старшина з Кіровоградщини. Фото

“Віталій був рятувальником не лише за професією, а насамперед за покликом серця. Готовий щохвилини, ризикуючи собою, прийти на допомогу кожному, хто опинився у біді. Таким його запам’ятають усі, хто знав, із ким вони ділили труднощі служби та пліч-о-пліч боролися з життєвими негараздами”, – написав Миронюк.

Видання “Суспільне Харків” додало, що Віталій Дубіна перебував у складі зведеного загону 17 піротехніків з Кіровоградщини, які працювали на Харківщині з 21 березня. Разом із колегами він розміновував об’єкти інфраструктури, передусім лінії електропередач, а також житлові будинки, військову й цивільну техніку, дитячі майданчики та побутові речі.

Щодня фахівці обстежували близько гектара території. На 2 травня вони знешкодили понад півтори сотні протипіхотних мін, більше сотні протитанкових мін та стільки ж вибухонебезпечних предметів. Роботу рятувальники здійснювали ручним та механізованим способами.

"Був рятувальником за покликом серця": на Харківщині під час розмінування загинув старшина з Кіровоградщини. Фото

Очільник ГУ ДСНС Кіровоградщини наголосив, що війна забирає найкращих, а тонни вибухонебезпечного металу, залишені ворогом в українській землі, безжально знищують усе живе. І перші, хто потрапляє під удар, – це герої без зброї – українські сапери, які стали для громадян міцним щитом від небезпеки і не зважаючи ні на що продовжуватимуть роботи по розмінуванню територій держави.

“Вся чисельна родина рятувальників Кіровоградщини висловлює щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті турботливого сина. Важко знайти слова, неможливо загоїти біль втрати, коли зупиняється серце рідної людини. Вічна пам’ять Герою-рятувальнику”, – додав Миронюк.

Загрузка...
попередня статтяНeвuмовна траrедія годuну тому nотрясла Україну: 14-річнuй хлоnчuк на очах у батька загuнув: “Встuглu nочути лuше стра-шнuй гул і…”
наступна статтяМедuк 3СУ не стрumався: Шановні колегu лікарі та медсестрu, хто nрuйmає участь в mедоглядах nрuзoвників і резервісmiв вuконуйте свою роботу, не…”