Через загuбель Ваrнepа йдуть на Москву: Роsiйsькuй добровольчuй корnус звернувся до “ваrнерівців” (відео)

0

Російський добровольчий корпус, що здійснював рейди на територію Білгородської області РФ, закликав найманців приватної військової компанії «Вагнер» переходити на бік України, покласти край кривавій війни, а потім піти маршем на Москву. Звернення добровольців поширилося мережею, передають Патріоти України.

«Звертаюся до бійців ПВК «Вагнер», для яких слова «вірність» і «честь» ще мають якийся сенс. Судячи з усього, вчора були цинічно страчені ваш батько-засновник і командир (Євген Пригожин – ред.). І ви прекрасно знаєте, хто за цим стоїть», – йдеться в заяві.

За словами членів РДК, «вагнерівцям» треба зробити серйозний вибір: або пристати на службу до міністерства оборони РФ і бути «псами на ланцюгу для катів ваших командирів», або помститися.

«Щоб помститися, вам потрібно перейти на бік України. Якщо ви не здійснювали воєнних злочинів, ми запрошуємо вас у наші ряди. Нумо разом покінчимо з кривавою різаниною СВО (спеціальною військовою операцією, якою росіяни іменують війну в Україні — ред.), а потім відправимося маршем на Москву. І цього разу не будемо зупинятися за 200 км від МКАД (Московської кільцевої автомобільної дороги – ред.), а дійдемо до кінця», – сказано у зверненні РДК.

Загрузка...
попередня стаття0т і все! Тотальна мобілізація в Україні? Ексnертu розnовілu nро ймовірність nрuзову 3 млн осіб
наступна статтяДружина солдата рознесла нардепів! – Та СКІЛЬКИ вже можна? За кого мій та інші чоловіки там воюють? – Проста дівчuна добряче закрuла рота пuхатuм владцям …