Дeкiлькa днiв назад, я був npоїздом у Каpnатах… Я був у ш0ці. Пpu всій noвазі до ТЦК, хoчу вaм датu nоpаду…

0

Декілька днів тому, я був проїздом у Карпатах, Яремча, Микуличин, Поляниця (Буковель) і інші населені пункти.

І сказати що я у шоці або здивований, то не сказати нічого!

У мене склалося враження що там у Карпатах ховається біля 50 % призовного резерву ухилянтів з Дніпра, Донбасу, Запоріжжя, Сум, Чернігова, Харкова і інших східних та центральних областей України.

Величезні позашляховики з реєстрацією вищезгаданих областей, наповнені здоровенними руzкощелепними “біженцями”, ганяють зі швидкістю світла по Карпатах.

Мене вразили ще три факти:

Майже біля кожного готелю стоять десятки спеціально облаштованих позашляховиків і квадроциклів для розваги по гірських схилах годованих ухилянтів.

Так не може бути друзі, щоб на сході України, на фронті, гуцули тягнули на спині зтікаючих кров’ю побратимів 3 – 5 кілометрів, бо немає транспорту, а люди зі сходу України розважаються в горах на скутерах і позашляховиках.

(Завтра туди в гори, має прибути вантажна військова техніка, і ці розважальні джипи та квадроцикли, мають бути націоналізовані, відвантажені та відвезені на запорізький, донецький та харківський напрямки фронту).

На зображенні може бути: трава, туман та гора

Друге що мене вразило це те що я не побачив у Карпатах ні військових з ТЦК ні поліції.

Третє, я бачив оголошення про зниження цін на послуги,
першими
– впо
– потім родини загиблих Героїв
– потім військові.

При всій величезній повазі до ТЦК, хочу вам дати пораду, поїдьте у гори, ви за тиждень зможете завершити осінній призив.

Ухилянти давно зрозуміли що, – “краще гір, можуть бути тільки гори, на яких воєнком ще не бував”.

Василь Гасинець

Загрузка...
попередня статтяВ креmлі cтрaшeнна nанікa, десь 10 хв тому “Harpoon” nотоnив найбільший роsійськuй корабель “Васілій Бех” – nішов слідoм за “Москвою” разом із екіnажем
наступна статтяПрuїхалu! Сaдoвoму і його дpужuні заrpожує 15 pоків в’язнuці через те, що на nоверхню вuлізла ціла коpуnційна схема ciмї