Донечка ще не знає, незнаю як їй про це сказати: батько дівчинки, яку мама прuкрuла собою від ракеmu, не наважується розnовістu дитині про вmраmу

0

Свідки трагічний подій під час нічної атаки столиці розповідають, що люди опинились перед зачиненим укриттям, коли на них посипались уламки ракети.

Вночі росіяни вдарили по українській столиці швидкісними ракетами оперативно-тактичного комплексу “Іскандер”. Усі 10 ракет  вдалося збити силам протиповітряної оборони. Утім, внаслідок падіння їхніх уламків у Деснянському районі загинули троє людей – дитина і дві жінки. Вони прийшли до укриття у поліклініці, але воно було зачинене, кажуть очевидці, йдеться в ТСН.

“Приходимо, там уже поранені, жіночка я до неї говорила, бо дитина біля неї плакала, торкаюсь до неї, а вона уже охолонула, у іншої жінки була сильно поранена нога. Дитину хлопці пізніше з ліхтариками знайшли під стінкою”, – розповідають очевидці.

Вони додають, люди, які загинули від падіння уламків ракети, саме прямували до укриття, розташованого у приміщенні однієї з поліклінік Деснянського району, але двері були зачинені. “Щоб ви розуміли, жінки дуже панічно стукали, коли вибухало над ними, але ніхто їм не відкрив”, – розповідають Ярослав.

Він цієї ночі втратив дружину. 33-річна Наталя разом з дитиною бігла, аби сховатися. На подвір’ї поліклініки жінка закрила собою дев’ятирічну доньку. “Вона ще не знає, я їй сказав, що все добре і відвів до бабусі. Дуже важко, чесно…”, – каже про втрату зі сльозами чоловік.

Чоловік загиблої жінки у Києві під час ракетного обстрілу Ярослав / ©

Під час удару чоловік був з іншого боку поліклініки, намагався знайти охоронця, аби відчинив укриття і родина могла сховатися. Та коли зрештою його знайшов той спав. “Перегар був, я поставив питання, а він не зміг відповісти”, – пригадують люди.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я