Фаріон та ще двоє осіб подались на премію Бандери на Львівщині: їм відмовили

0

Обласну премію імені Героя України Степана Бандери у розмірі 120 тисяч гривень передадуть на потреби Збройних Сил України. Таке рішення у четвер, 12 жовтня, прийняло конкурсне журі.

У коментарі Tvoemisto.tv у Львівській обласній раді повідомили, що на премію подались українська мовознавиця Ірина Фаріон, директор Львівського обласного будинку вчителя Володимир Парубій та член Спілки політв’язнів Степан Мергеля.

«На розгляд журі було подано три кандидатури. Дві з них зняли з розгляду у зв’язку з недотриманням термінів подачі документів. Ще одну кандидатуру члени журі одноголосно відхилили під час таємного голосування», – йдеться в повідомленні.

Ірина Фаріон та Володимир Парубій подали свою кандидатуру на премію пізніше визначеного терміну. Термін заявок тривав з січня до 31 серпня. Степан Мергель подав документи вчасно, однак його кандидатуру не підтримали.

Зазначимо, премією Львівської обласної ради імені Героя України Степана Бандери відзначають громадських і політичних діячів, державницькі й громадські інституції, науковців за особливі заслуги в галузі національного державотворення в трьох номінаціях: громадська, політична, науково-навчальна діяльність.

Премія започаткована Львівською обласною радою у 2012 році. Розмір грошової винагороди за одну номінацію – 40 тисяч гривень. Нагороду урочисто вручають щорічно у день уродин Степана Бандери – 1 січня.

Загрузка...