Hедiльнe врaжaючe дuво cтaлоcя на 3аході Українu, зaйшoвшu у джeрeло, люди сталu одужуватu і вuлiковуватu дуже важкі хвoрoбu. Вода тут і влітку і в взимку має температуру плюс 7 градусів (Відео)

0

Поблизу Кременця на околиці села Онишківці знаходиться джерело і скит Святої Праведної Анни (Дубенський район Рівненської області). Старожителі розповідають, що саме тут з’явилася ікона Святої Анни, а одними з перших її помітили серед трави діти, випасаючи корів.

А згодом тут пробилися цілющі води джерела, які вже не один рік зцілюють хворих. Вода в ньому і влітку, і взимку має однакову температуру – плюс 7 градусів. Вода багата на вміст срібла і ніколи не замерзає. Пише molbuk.ua

Найчастіше скупатися в цілющих водах приїжджають жінки, які не можуть мати дітей.

Адже за біблійними переказами, свята Анна в шлюбі з Иоакимом не мала дітей. І тільки сильні молитви і глибока віра подарували їм народження дочки Марії – Матері Ісуса Христа. Тому в християнстві свята Анна є покровителькою материнства, і саме до неї звертаються бездітні жінки які вимолюють дітей.

Знайдеться багато історій коли лікарі ставили жінці діагноз – безпліддя. І хто не здавався в боротьбі за мрію знаходили порятунок у джерелі Святої Анни. Є багато випадків, які підтверджують чудеса, а саме не одне немовля, яке народилося завдяки силі святої води

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я