Геращенко таке видала: “Я уявляю собі, що бu було, якщо б зараз був презuдентом Порошенко… Адже журналістu сьогодні розкопалu коруnцію в МО. А тут – мовчання і новuй збір на дронu

0

Iryna Gerashchenko

Віцепрем’єр Федоров оголошує збір на 10 тисяч дронів камікадзе.

Я точно за єдність і днями ми з Марія Іонова знову шукали по всім світам дрон для дорогої людини і додали грошей на його придбання.

Але чому премʼєр Шмигаль, віце премʼєр Федоров і Уряд ані слова не вимовили на черговий корупційний скандал в МО? Чому вони збирають гроші з українців, знову лізуть в кишені до громадян, а при цьому не здатні проконтролювати ефективне використання бюджетних коштів?

Чому немає жодної реакції самого МО? Куди 100 днів тому на фоні корупційних скандалів делегували чесних заступників.

Уважно прослухала всі останні відеозвернення Зеленського. Він присвячує грозні відео навіть відпусткам поганих депутатів. А тут втричі завищена ціна на літню форму, яку взимку носитимуть солдати, бо її закупили як «зимову». Й Верховний головнокомандуючий ані словом не відреагував на це , хоч історія значно серйозніша, ніж зашквар чергового депутата – слуги.

Депутатки від Європейська Солідарність вимагали проведення спільного засідання комітетів з нацбезпеки і антикорупційного, де ж суцільні антикорупціонери з громадського сектору, які в 19 стали новими обличчями української політики.

У відповідь – тиша.

Чутки в фб про заміну міністра на міністра – жінку – це не реакція.

Згідно Конституції, президент подає до ВР кандидатури міністрів оборони і закордонних справ.

Я уявляю собі, що б неслося, аби в часи Порошенка журналісти розкопали корупцію в МО.

А тут – мовчання і новий збір на дрони. Людьми, які б мали дати відповідь про ефективне використання бюджетних коштів. Урядовці стали волонтерами. Це фантастично…

Шановний пане Федоров, наша фракція вже 8 місяців пропонує секвестр бюджету, перерозподіл коштів з марафону і російськомовних телеканалів Freedom/Дом. Їх зникнення з ефіру ніхто і не помітить, окрім тих, хто на цьому краде.

А ЗСУ б ще взимку отримали 10 тисяч дронів. Так само давно варто зробити перерозподіл коштів з будівництва доріг на ЗСУ.

Днями на робочій групі з питань військових ми мали важку розмову з представниками МО і Генштабу про мобілізацію і демобілізацію. Наш ресурс не вічний, він дуже обмежений. І людський і фінансовий. Це вимагає ефективного використання кожної копійки. І звітності. І реакції на корупцію. На жаль, нічого цього немає.

Наша фракція вимагатиме заслухати міністра в парламенті. Бо цього вимагають військові.

Загрузка...
попередня статтяНа заході Українu дuво, людu зїжджаються зі всіх околuць, це чудо здuвувало навіть старuх священuків
наступна статтяДнямu доля закuнула мене в Конча-Засnу. 3наєте, що мене вразuло найбільше за все у цьому “Блаmному царсmві”…