Годину тому! Залужний зробив це – штурм міста: новий наказ. Окупанти все – масштабне звільнення!

0

Токмак — шлях на Мелітополь. Ворог потужно укріплює оборону міста. Але всі оборонні редути розраховані на захист від лобової атаки ЗСУ. Окупанти вважають, що у Главкома Залужного таке саме ставлення до життя солдат, як у путіна, герасимова і шойгу. Для них солдати — це м’ясо в касках! Однак у ЗСУ дещо інші плани на виконання бойових завдань на цій ділянці фронту.

Про це розповів політичний експерт та публіцист Юрій Радухін.

Фронтальна атака укріпленого об’єкту завжди пов‘язана для військ наступу з великими втратами живої сили. Тому ЗСУ не підуть у лобову атаку, а обійдуть укріплений Токмак з двох флангів. Там не має потужних оборонних споруд! Генштаб окупантів мабуть забув, що ворога з флангів теж обходять. Хоча існує думка американських експертів: для того, щоб заблокувати і абсолютно контролювати логістичний шлях постачання суходолом озброєння і продовольства на південь і Крим (75% вантажу); ЗСУ не треба брати поки Токмак; досить просунутись ще на 6-7 км. Оборона окупантів Токмаку впаде без постачання зброї і харчів дуже швидко, — зазначив він.

Тим часом в оновленому зведенні Генштабу повідомляють, що Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.

Протягом минулої доби відбулося 35 бойових зіткнень.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник продовжує утримувати угруповання військ прикриття державного кордону. Проводить активну диверсійну діяльність у прикордонних районах з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі Кліщіївки Донецької області. Противник намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки Донецької області, успіхів не мав. Сили оборони продовжують штурмові дії в районі південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області. Тут впродовж минулої доби ворог здійснив понад 10 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Водночас, на Авдіївському та Шахтарському напрямках Сили оборони утримують ініціативу, тиснуть на ворога та крок за кроком відвойовують нашу землю.

На Мелітопольському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Роботиного Запорізької області, намагаючись відновити втрачені позиції. Сили оборони продовжують тримати оборону на зайнятих рубежах, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога.

В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку сили оборони ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення та наносять успішне ураження по тилах противника.

Кремль продовжує відправляти військовослужбовців із територіальних суб’єктів російської федерації до тимчасово окупованих територій нашої держави. Так, 15 вересня цього року до тимчасово окупованого міста Джанкой АР Крим, на місцевий військовий аеродром, прибуло близько 100 військовослужбовців строкової служби з Кабардино-Балкарської республіки російської федерації для посилення охорони та оборони зазначеного об’єкту.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала 9 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Підрозділами ракетних військ уражено 2 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, 3 зенітно-ракетних комплекси, 19 артилерійських засобів, 1 пункт управління противника.

Загрузка...