“І потім ви хочeте, щоб він донатuв на ЗСУ?”: У мережі набuрає обeртів новuй скандал з Британцем який хотів пеpeдати nікаn для ЗСУ

0

Cкандал з Британцем який хотів передати пікап для ЗСУ набирає шалених обертів. Чоловік принципово розвернувся та поїхав назад. Про це розповіла громадська діячка Вікторія Кіосе.

Британець довіз пікап до українського кордону, попросив передати військовим. З нього намагались здерти 300 баксів. Чувак розвернувся і принципово поїхав назад.

І потім ви хочете, щоб я просила його тут, в Англії, донатити? Які аргументи знайти, щоб перекрити подібний сюр?

Зрозумійте, люди, Європа на нас чхала з високої гори. І, якщо, ви, раптом, зачарувалися новою лондонською вулицею «Kyiv Road», то я сьогодні проходила повз квартал, який присвячений містам наших ворогів, на чолі з магазином «Калінка-малінка» ?

Тут ніхто вже не говорить про війну, поки ми, українці, не нагадаємо. Іноді, реакція така, що тобі здається, ніби, зіпсував оточуючим настрій своїм Черніговом.

До чого веду – я не знаю, як боротись зі схемщіками, котрі з 1991 року розривають нашу неньку, не розумію, чи є сенс боротись за справедливість взагалі. Але, мене просто струмом бʼє, коли я бачу сукні та шампанське монакських інстаграмних жіночок з нашими паспортами і розумію, що ці гроші могли бути зараз в оборонці.

Єдині, в кого вірю і заради кого не хочу опускати руки – наші військові. Ми зобовʼязані їм життям. Робіть все, що можете, допомагайте їм в усіх сферах. Бо, якщо мені, цивільній людині – хочеться, іноді, кричати від того, що дізнаюсь. Я не уявляю, які емоції переживають ВОНИ.

Про це пише Victoria Kiose на своїй сторінці у фейсбук.

Загрузка...