“Кадри, які зжuмають серце”: Сuрійському хлопчику, який майже 45 годин перебував під зaвaламu Хатаї, дають воду з крuшечки

0

Сирійському хлопчику, який майже 45 годин перебував під завалами в Хатаї, дають воду з кришечки, доки рятувальники наполегливо намагаються його витягнути.

Як повідомляє ВВС, Сирія страждає не менше, ніж Туреччина. Після трьох землетрусів за добу світова увага в основному прикута до Туреччини. Проте сусідня Сирія постраждала не менше.

Через економічний колапс, викликаний війною, багато людей залишилися без житла, живуть у наметах і голодують. Через паливну кризу цієї зими багато хто залишився без тепла. Світло дають на одну годину на день.

А зруйнована інфраструктура Сирії призвела до того, що останні місяці тисячі людей заразилися холерою. У них немає можливості приймати душ, а багато хто не може дозволити собі навіть шматок мила.

У понеділок до цього додався потужний землетрус. У зруйнованих лікарнях нема кому і нічим надавати медичну допомогу. Рятувальників не вистачає. А врятованих нема чим лікувати.

Загрузка...
попередня статтяЗнайомтесь будь ласка, це Собака, який після однієї зміни роботи, обшукуючи руїнu в Туреччині, знайшов 10 людей і врятував їм жuття.
наступна статтяСина проnагандuста Соловйова Даніїла знайшлu у Лондоні, де він вuконує свою патріотuчну місію…