Хто naм’ятаєте цю нaaвiжену “npавозахuснuцю” УПЦ МП Кохaновcькy? Тaк от, сьoroдні на нeї oчiкувaв nекельнuй “сюрnpuз” ФОТО

0

СБУ повідомила про підозру блогерці, яка розпалювала міжрелігійну ворожнечу під час акцій у Києво-Печерській лаврі.

«Активістка», «стрімерша», «захисниця справжньої віри» – це про Вікторію Кохановську з Камянця-Подільського, яка мешкає зараз у Києві. Активна учасниця акцій «промосковських вірян».

У соцмережах заперечувала факти російської збройної агресії й називала війну в Україні «внутрішнім конфліктом». Викладала на сторінці власні псевдопрогнози про «невідворотність» захоплення України росією.

Далі все це поширювали російські телеканали та інтернет-ресурси, які видавали дезінформацію як позицію пересічних громадян України.

Кохановська давно сидить на зарплаті в московської церкви. З казни Лаври отримує щомісяця до 4 тисяч доларів. Тож і винаймає у Києві пристойну квартиру. Після повномасштабного вторгнення Паша-мерседес через свого диякона – Павла Музичука – наставляв і благословляв «протестні акції вірян», які координувала саме Коханівська. Триває слідство, їй загрожує тюрма та конфіскація майна.

Деталі від СБУ:

СБУ повідомила про підозру блогерці, яка провокувала сутички і релігійну ворожнечу під час масових акцій у Києво-Печерській лаврі.

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одну проросійську пропагандистку, яка публічно заперечувала збройну агресію рф і провокувала релігійну ненависть.

Фігурантка брала активну участь у провокаціях на території Києво-Печерської лаври наприкінці березня і на початку квітня 2023 року.

Тоді вона «розганяла» у соцмережах власні відеостріми, в яких підбурювала людей чинити спротив законним діям правоохоронців та ображала релігійні почуття українців.

Крім того, на власній сторінці у Фейсбуці фігурантка заперечувала факти російської збройної агресії й називала війну в Україні «внутрішнім громадянським конфліктом».

Також вона викладала у соцмережі власні псевдопрогнози про «невідворотність» захоплення всієї території нашої держави і намагалась дискредитувати українських захисників.
У подальшому деструктивний контент підхоплювали російські телеканали та інтернет-ресурси, які подавали викривлену інформацію як позицію пересічних громадян України.

Ініційована СБУ лінгвістична експертиза підтвердила факти підривної діяльності фігурантки на користь країни-агресора.

Під час обшуку за місцем проживання зловмисниці у Києві виявлено комп’ютерну техніку, яку вона використовувала у злочинних діях.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виготовлення, поширення матеріалів, у яких міститься заперечення збройної агресії рф проти

України виражене у представленні її як внутрішнього громадянського конфлікту).
Крім того, вирішується питання щодо додаткової кваліфікації злочинних дій фігурантки та обрання їй запобіжного заходу.

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмисниці загрожує тюремне ув’язнення з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Оперативний

Загрузка...
попередня статтяПорошенко в розnaчі! Бунkерний неrайно наказав забoрoнити продаж продукції “Roshen” та інших продуктів на території РФ
наступна статтяНа колінах і в сльозах фактuчно вся західна Україна: загuнули щонайменше дев’ятеро хлоnців із і всі із 128-ї гірсько-штурмової брuгадu. ВІДЕО