Контp-настуn йде за nланом! У Москві nалає заводі, на якому вuготовляли двuгуни для літаків МіГ: є nостраждалі

0

У Москві 12 травня спалахнула пожежа на території заводу, де виготовляють двигуни для літаків МіГ. Через неї постраждали троє людей.

“Бавовна” столицю РФ відвідала близько 4:00 п’ятниці. Про НП на території Московського машинобудівного підприємства ім. В. Чернишова повідомили російські пабліки.

У Москві трапилася пожежа на заводі, де виготовляють двигуни для літаків МіГ: є постраждалі

Займання виникло в одній із будівель підприємства на вул. Вишневій в Москві близько четвертої години ранку. Зазначається, нібито в кабінеті на другому поверсі просто спалахнули особисті речі та меблі.

Вогонь охопив площу близько 15 кв. м, від нього приміщення було сильно задимлене.

“Рятувальники, які прибули на місце, ліквідували пожежу, постраждалі були передані швидкій”, – пишуть росЗМІ.

З їхніх же повідомлень, ММП імені В. В. Чернишова є виробником турбореактивних двигунів типу РД-33 для сімейства винищувачів МіГ, а також бере участь у “широкій кооперації” ОДК із виробництва авіаційних двигунів інших типів.

У Москві трапилася пожежа на заводі, де виготовляють двигуни для літаків МіГ: є постраждалі

У 2022-му, коли Росію затиснули санкції через вторгнення її військ в Україну, пропагандисти гордо заявляли, нібито після відходу закордонних партнерів замовлень на московському заводі “стало більше, але він справляється”. Вони вихвалялися, що двигуни для російських МІГ, якими агресор здійснює ракетні удари по українських містах, виготовляють на “новішому устаткуванні”, зокрема 3D-принтері.

  

Головне зараз щоб дощик не пішов – пишуть люди в мережі!

Загрузка...
попередня статтяДоставка квітів в Одесі
наступна статтяКиянка: “Вчора nереселенці проходячи nозв мене хором чоловік з 5-ть зааралі: “Добрає yтра!”… Сьогодні вuвісила пропор, cuжу п’ю кaву, а вони…”