Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • Без рубрики
  • Корабель ВМС Британії Trent зайшов в Чорне море: флот РФ піднятий по тривозі і почав стеження

Корабель ВМС Британії Trent зайшов в Чорне море: флот РФ піднятий по тривозі і почав стеження

admin
16.05.2021 No Comments

У неділю, 16 травня, в Чорне море зайшов патрульний корабель Військово-морських сил Великобританії OPV “Trent”.

Про це на своїй сторінці в facebook.написав голова Інституту стратегічних чорноморських досліджень Андрій Клименко.

За даними експерта, британський Trent пройшов протоку Босфор вранці в неділю. OPV – це абревіатура “Offshore Patrol Vessels”, тобто “корабель прибережної зони”. Він був прийнятий на озброєння ВМС Британії менше року тому – восени 2020 го.

“Цікавий тренд … серед наших союзників – саме патрульні кораблі і операції із захисту судноплавства між Босфором і портами Одеської, Миколаївської та Херсонської областей нам сьогодні потрібні для блокування ряду ризиків”, – написав Клименко.

Очевидно, ці ризики пов’язані з військовою активністю Росії в Чорному морі, яка посилилася після окупації українського Криму.

Корабель Trent класу River Batch 2 має довжину 90 м і ширину 13 м. Водотоннажність складає 2 тисячі тонн, а максимальна швидкість – 24 вузли. Екіпаж корабля складається з 60 осіб.

Він озброєний артилерійськими установками Mark 44 калібру 30 мм і може приймати вертольоти Merlin. Корабель може переміщати підрозділи морської піхоти чисельністю до 50 осіб.

Москва екстрено відреагувала на появу британського військового корабля в Чорному морі. Сили і засоби Чорноморського флоту РФ терміново почали стеження за Trent. Про це повідомило російське агентство ТАСС з посиланням на Національний центр управління обороною РФ.

Примітно, що 11 травня в Чорне море увійшов патрульний корабель Військово-морських сил Франції. Флот РФ також ретельно стежив за його переміщенням.

За матеріалами dialog.ua.

Загрузка...

Навігація записів

Посварився з рідними і пішов з дому: 14-річного підлітка з Одеської області, якого розшукувала поліція, знайшли мeртвuм. фото
Дуже смачне злакове печиво з пластівців з горішками і сухофруктами.!

Related Articles

Зеленський спрогнозував дату завершення війни

khristina
28.05.202528.05.2025 No Comments

Коли і де попрощаються з Максимом Неліпою: з’явилися подробиці.

khristina
21.05.202521.05.2025 No Comments

Щoйно! Авcтралія пiшла на відчaйдушний кpок заpади Укpaїни, попpи незaдоволення США

khristina
19.05.202519.05.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes