Крок до мuру! Світ зaвмер: одразу після саміту – Зеленський не стрuмує емоцій. Дuпломатичний успіх?!

0

У Саудівській Аравії закінчився саміт, який проходив 5 – 6 серпня. 42 світові лідери збиралися, аби розблокувати зернову угоду та обговорити можливості миру в Україні. Є однозначні дипломатичні перемоги, але говорити про цілковиту підтримку українського бачення миру досі не доводиться.

Таку думку висловив політолог Юрій Подорожній.

Важливо, що в результаті саміту всі країни заявили про підтримку української формули миру.

Серед позитивних результатів зустрічі політолог виділив можливість наступної зустрічі, яка за логікою має відбутися до 7 вересня.

Головним очікуванням від саміту було створення документа – декларації, яка підсумувала б основні висновки і відкрила подальші перспективи щодо української формули миру. Однак такої не було створено.

Загалом понад 40 держав заявили про підтримку територіальної цілісності України, що відповідно до статуту ООН вона має повернути всі свої території.

Адже є чітка позиція: спочатку Росія має вивести всі війська з території України, а далі може стартувати переговорний процес.

«Росія сьогодні із задоволенням би пішла на те, щоб погодитися із статутом Організації об’єднаних націй, вивести Україну на переговори. Але тут уже устами Пєскова з Росії зробили заяву про те, що на території в Україні вони не претендують, лише на ті, які уже включено до конституції Росії – Донецька, Луганська, Запорізька, Херсонська області і Крим», – зауважив Подорожній.

Загрузка...
попередня статтяНa бoлoтах niдгорає! З’явилася реакція nутіна та росіян на зa вcтaнoвлeний тpuзyб. ВІдео
наступна статтяГpuценко не вuтpuмав: Якби влада забезпечuла спpаведлuвість, своїм власним пpuкладом, якби пpацювала на nеpемогу сумлінно й не kрала наxaбно, то…