Львів безкоштовно отримає 11 вживаних трамваїв із Швейцарії

0

Швейцарське місто Берн передасть Львову 11 вживаних трамваїв від Bernmobil. Наразі фахівці зі Швейцарії оцінили транспортну інфраструктуру Львова та заявили, що технічно поставка вживаних трамваїв можлива, пише zaxid.net.

Як повідомили 11 жовтня у Львівській міській раді, у Львові з триденним візитом перебуває делегація зі Швейцарії, зокрема, голова кооперації посольства Сільван Хунгербюлер та консультант державного секретаріату з економічних питань SECO Мартін Гефлігер. У межах проекту «Бернські трамваї для Львова» фахівці провели оцінку трамвайної інфраструктури міста, перевірили стан колій та їхню придатність до експлуатації вживаними трамваями з Берна. За результатами перевірки фахівці заявили, що технічно поставка трамваїв Bernmobil для Львова мажлива.

«Далі, на основі всіх висновків і звіту нашого технічного експерта, ми зможемо прийняти рішення щодо подальшої можливості передачі трамваїв Львову», – зазначив Сільван Хунгербюлер.

У департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури додали, що Берн планує безкоштовно передати Львову 11 низькопідлогових зчленованих трамвайних вагонів від компанії Bernmobil.

«Із них вісім трамваїв – у робочому стані і будуть курсувати на лініях. Решта три призначені для запчастин. За умови схвалення передачі швейцарською стороною, фізично отримати трамваї ми зможемо вже наступного року», – додали в департаменті міської мобільності.

Зазначимо, що місцева транспортна компанія Bernmobil цьогоріч почала приймати нові трамваї Stadler Tramlink, які з листопада виїдуть на маршрути, тому 12 вагонів Vevey 1989-90 років спишуть із балансу. Один із их трамваїв місто залишить собі як пам’ять, а решту готові передати Львову.

Загрузка...