Мітинги антивакцинаторів: сліди ведуть у Росію!

0

Кілька днів тому у Києві відбувся мітинг противників вакцинації. Цього разу апологети теорії змов вимагали звільнити їхнього лідера – Остапа Стахіва. Та замість допомоги арештованому головному антивакцинатору, протестувальники лише нашкодили йому!

На акції 24 листопада люди вигукували “Свободу Остапу Стахіву!” та тримали плакати “ні, біологічному тероризму”, “примусова медицина = фашизм” та власне, проти QR-кодів.

Як стало відомо, якщо відсканувати перекреслений QR-код із плакатів – можна потрапити на сайт підконтрольної президенту РФ партії “Єдина Росія”.

А ще, не мало важливим є те, що під час мітингу до окремих людей підходили мітингувальники, яких перевіряли на присутність у списку і видавали гроші.

Про це повідомляло Depo.ua з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

У зв’язках з Росією підозрюють і самого Остапа Стахіва. У розпорядженні правоохоронців є беззаперечні докази його причетності до протиправної діяльності, в тому числі переписки, в ході яких Стахів та його однодумці підшукували зброю та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із “власною міліцією” та “економікою”.

 

Під час обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їх діяльності представниками РФ. Тривають слідчі дії”.

При цьому, Стахів активно заробляв на власних однодумцях. У кожному відео, у кожному пості на Фейсбуці він закликає свою аудиторію «донатити» кошти на його рахунки у різних банках. Окрім того, як ми вже зазначали – він продає журналістські посвідчення. Скільки таких документів уже продано – відомо одному лише Стахіву.

 

Джерела:

  1. https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/24/7315090/
  2. https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/16/7314196/
  3. https://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/na-antitarifnomu-mitingu-u-kievi-mitinguvalnikam-rozdavali-groshi-z-rosii-foto-202111251395018
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я