“Ми їхали плацкартом з Луцька до Києва, і абсолютно вuпадково зробuлu цікавuй кадр”: Вражачі подробиці про те, як Байден добuрався Києва

0

Сьогодні 20 лютого 2023 року Байден прибув з візитом до Києва, де зустрівся із Зеленським. В мережі з’явилися подробиці про те, як Байден добирався Києва.

“Мої друзі їхали плацкартом до з Луцька до Києва, і абсолютно випадково зробили цей кадр. Вразила його простота. Навіть постіль не брав: спав на брудному матраці. Усім вагоном скинулися йому на чай, а він усміхнувся щиро, надпив, а цукор сховав у кишеню піджака, і промовив дітей пригощу.”

Байден приїхав до Києва потягом сьогодні вранці — газета The New York Times

  • Візит був проведений таємно з міркувань безпеки.
  • Байден привселюдно планував прибути до Варшави у вівторок вранці.
  • Білий дім у неділю ввечері опублікував публічний розклад на понеділок, в якому президент все ще перебуває у Вашингтоні і ввечері вирушає до Варшави, хоча насправді він уже перебував у Варшаві, звідки поїздом прибув до Києва.
  • Байден мав зустрітися з президентом Польщі Анджеєм Дудою у вівторок вранці і виступити з промовою з Варшавського замку пізніше того ж дня. Невідомо, чи зміниться його графік через візит до Києва.
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я