Ми вже готові! Зеленський шоkував українців заявою про вибори Президента

0

Володимир Зеленський вкотре відповів на питання про терміни президентських виборів в Україні. Український лідер наголосив, що “ми – готові”.

Водночас український лідер наголосив, що мовиться не про демократію, а про це безпеку, інформує 24 канал. Дуже важливо, щоб змогли проголосувати воїни, які перебувають в окопах на першій лінії фронту. Ці герої відстоюють українців та мають право зробити свій вибір.

Ми готові. Але це питання не про демократію, а про безпеку,
– заявив президент.

Окрім того, Зеленський наголосив, що мають бути спостерігачі. Для України важливі визнання та легітимність. Однак хто готовий бути там, де небезпечно. Зокрема, в окопах.

Також наразі за кордоном перебувають мільйони українців. Щоб вони проголосували, потрібна інфраструктура. Якщо ж ці люди голосуватимуть онлайн, потрібно вносити зміни до законодавства.

“І головне – що робити із тимчасово окупованими територіями. Є такі що з 24.02.22 під окупацією – вони теж українці”, – наголосив Зеленський.

Український лідер поставив крапку у цьому питанні

Раніше Зеленський заявив, що не хоче маніпулювати своїм суспільством. Відповідно до закону, Україна наразі не має права проводити вибори.

“Я не можу втратити тільки міцність своєї країни. Тому я не дам просто так ламати державу. І хвилювати наше населення. Тому я у цій темі поставив крапку”, – заявив президент.

Зеленський наголосив: він не боїться втратити владу та відчуває велику підтримку суспільства.

Загрузка...
попередня статтяГосподи, яке Горе. Він звільняв Херсон і мріяв очuстuтu Україну. На фронті заruнув командир групu “BRAV0” – сержант Андрій Орлов з позuвним “Сapмат”.
наступна статтяМоліться людонькu…Не n0лінуйтеся та зр0біть від себе n0ст, щоб усім нагадатu- мовчання вбuває!Щ0йно nовідомuлu nро новuх nолоненuх.Від n0сту залежuть жuття нашuх захuснuків! Хлоnці в n0лоні жuві ..можлuво хтось вnізнає ріднuх