На ранок! Побачив весь світ – сmрашні наслідкu уgару по Кримському мосту: прольоту немає. Він впав!

0

Удар по Кримському мосту міг бути нанесеним модернізованою ракетою С-200. Від цього мінімум один прогін мосту може бути знищено.

На думку військового експерта Павла Нарожного, судячи з опублікованих в мережі відео, на Кримському мосту є декілька точок, з яких ішов чорний дим, це означає, що влучання все-таки були. Хоча окупанти говорили про інше.

“Це якісь модернізовані ракети С-200 і ми не знаємо їхні характеристики. Але попередньо, це ракета з боєголовкою 150-200 кілограмів, летить вона по якійсь квазі-балістичній траєкторії, тобто це не крилата ракета, вона летить на висоті до кілометра”, – сказав експерт в ефірі телемарафону.

Він вважає, що це лиш показує величезні проблеми у російської системи ППО, котра, як ми бачимо, схоже, не може збити такі ракети.

На думку експерта, вага боєголовки ракети у 200 кілограм  – це не так багато, якщо порівняти її, наприклад, з німецьким Taurus, проте, незважаючи на це, ракети “роблять свою справу”.

“Я більш ніж впевнений, що мінімум один прогін на мосту був знищений і сподіваюсь, що це був залізнодорожний прогін, бо насправді автомобільні не такі важливі, бо залізницею ворог доставляє боєприпаси, особовий склад і все, щоб вести війну”, – додав експерт.

Окупанти також казали, що начебто по переправі били ракетою С-200. В теорії, такі перероблені ракети туди і справді можуть долітати.

Проте це далеко не найкращий спосіб влучити в міст, так як така ракета не має високої точності. Про це одному українському ЗМІ розповів екскомандир роти батальйону “Айдар” Євген Дикий, зауваживши, що на переправі точно були влучання.

Він зазначив, що навіть, якщо вважати, що весь той білий дим, який ми там бачили, то “димова завіса”, то чітко було видно також чорний дим. “Димової завіси” чорного кольору не буває, їх не випускали. Є білі дими та кольорові, а чорне – це значить щось влучило та горить

Загрузка...
попередня статтяФедина: “Ну що Зеленський, навoювався?! Нещастя, яке активно організовувало розмінування Чонгару , обговорюють як потенційного міністра оборони»
наступна статтяДля тих хто любить виcтавляти фoто із моpів і пляжів. Виpішив не пасти задніх і також поxизуватись cвоїм “куpоpтом”…