На терuторії БНР вже вулuчні бої, вся “еліmа” на чолі з nутіном ТЕРМlН0В0 nрuбулu в крeмeль

0

Про це заявив речник путіна діма піськов, пишуть пропагандисти рф. Він запевнив, що зараз “ведеться робота щодо їх видавлювання з російської території та знищення цієї диверсійної групи”.

“Міноборони, ФСБ та прикордонна служба доповіли президенту росії – верховному головнокомандувачу про спробу прориву української диверсійної групи у Бєлгородську область.

Ведеться робота щодо їх видавлювання з російської території та знищення цієї диверсійної групи. Сил і засобів на місці достатньо”, – видав піськов.

Він також заявив, що громадяни рф зайшли на територію росії, щоб “відволікти увагу” від грандіозної “перемоги” російської армії в Бахмуті.

“Мета української диверсії у Бєлгородській області – відвернути увагу від Бахмутського напрямку, мінімізувати політичний ефект від втрати українською стороною Артемівська”, – сказав піськов.

Тим часом, поки у Кремлі розповідають, як вправно російські військові і прикордонники “видавлюють” російських добровольців з Бєлгородської області, останні відзвітували про “звільнення” населених пунктів Козинка та Гора-Подол, та сповістили про початок штурму Грайворона.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” підкреслив, що операцію зійснюють виключно росіяни з громадянством рф.

“Відповідальність за події взяли на себе громадяни росії з “РДК” – “Російського добровольчого корпусу” – та легіону “Свобода Росії”. Україна вітає рішучі дії опозиційної до злочинного агресивного путінського режиму сили”, – сказав Черняк.

Він наголосив, що “події збройних виступів та акцій протесту з боку сил опору всередині рф набувають ознак тенденції, що дає підстави прогнозувати продовження процесу демілітаризації агресивної путінської росії”.

“Ми підтверджуємо, що легіон “Свобода Росії” та “РДК” тісно співпрацюють і взаємодіють із ГУР Міноборони України”, – повідомив представник військової розвідки.

Нагадаємо, вранці 22 травня бійці легіону “Свобода Росії” та “Русского добровольческого корпуса” заявили, що зайшли на територію рф, зокрема, у низку населених пунктів Бєлгородської та Брянської областей. Росіяни, що воюють на боці України, наголосили, що “повертаються додому”, адже настав час звільнити росію від “тиранії Кремля”.

Згодом російські ЗМІ та соцмережі почали писати про бої у прикордонних населених пунктах Бєлгородської області.

Близько 14 години дня у легіоні “Свобода Росії” констатували, що “звільнили” Козинку Бєлгородської області й зайшли в населений пункт Грайворон.Трохи пізніше росіяни відзвітували про “звільнення” населеного пункту Гора-Поділ та початок штурму Грайворона.

Після цього інформацію підтвердив губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков, котрий заявив, що на територію Грайворонського округу “зайшла ДРГ ЗСУ”. За його словами, підрозділи рф та ФСБ “вживають заходів”.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я