Не хотіли розповідати, але nочuнаються nроблемu із nенсіямu і зарnлатамu: у Кабміні далu трuвожнuй nрогноз на вunадок затяжної війнu

0

Якщо війна в Україні затягнеться до кінця осені, на українців очікує значне підвищення податків та різке скорочення видатків

Затяжна війна з росією сильно вплине на економічну ситуацію в Україні, тож уряд дуже розраховує на фінансову допомогу з-за кордону.

Про це у понеділок, заявив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю The Economist.

За словами українського чиновника, якщо бойові дії на українських землях затягнуться хоча б на ще 3-4 місяці, то уряд вимушено скоротить зарплати та пенсії українців.

Якщо війна триватиме більше, ніж ще три-чотири місяці, знадобляться болючі заходи, зокрема різке підвищення податків і різке скорочення витрат“, – пояснив Марченко.

У США хочуть гарантій, що надана Україні допомога не буде розкрадена

Міністр також наголосив, що Україна наразі дуже розраховує на допомогу європейських країн, аби підтримати економіку української держави. Зокрема, вже найближчим часом у Київ повинна прибути чергова фінансова “поставка” від Сполучених Штатів Америки, проте конкретна дата її отримання поки що невідома.

Загрузка...
попередня статтяЯ вас знайду!Невідомі вночі сnалuлu дороruй автомобіль Мuкօлu Тuщенка. Відео
наступна статтяВже nідтверджено nонад 200 заruблuх! 20 хв тому раkетою було nовніcтю знuщена база ЗC pФ у Джapuлгaчi