Нічне страхіття: 296 людей загuнуло, 153 поранених і це ще не кінець. Жахливий землетрус стався у Марокко…

0

Пізно ввечері у п’ятницю, 8 вересня, у районі Атлаських гір поблизу Марракеша у Марокко стався землетрус магнітудою 6,8. МВС країни повідомило про майже 300 загиблих й понад 150 поранених. Також обвалилися деякі будівлі та оборонні стіни старого міста, які входять до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. За даними Національної геологічної служби США (USGS), це був найсильніший землетрус із всіх, що зареєстровані у цій країні.

Я повідомляє видання TVN24.pl, Національний центр наукових і технічних досліджень (CNRST) у Рабаті повідомив, що землетрус стався об 23:11 за місцевим часом. Його магнітуда спершу була оцінена в 7,2 бали, а потім підтверджена на рівні 6,8 бли. Центр підземних поштовхів знаходився на глибині 18,5 кілометрів, тому він був досить неглибоким. Через 19 хвилин стався повторний поштовх.

Згідно з поточними даними, 296 людей загинули у результаті землетрусу в провінціях і муніципалітетах Аль-Хауз, Марракеш, Уарзазат, Азілал, Чічауа і Тарудант, — йдеться в заяві МВС Марокко.

Також зазначається,що 153 людини отримали травми та були госпіталізовані. Втім постраждалих може бути більше.

Як зазначає ВВС, прості будинки у гірських селах поблизу епіцентру могли не пережити землетрус, а через складне розташування ідентифікація жертв може зайняти деякий час.

Експерти Національної геологічної служби США (USGS), яких цитує CNN, заявили, що це був найсильніший землетрус, зареєстрований у цій країні щонайменше за сто років.

Землетруси такої магнітуди в цьому регіоні рідкісні, але не несподівані. З 1900 року в радіусі 500 кілометрів від цього землетрусу не відбувалося жодного землетрусу магнітудою 6 або більше балів, і було зареєстровано лише дев’ять землетрусів магнітудою 5 або більше, – йдеться в повідомленні USGS.

Землетрус у Марокко /USGS
Загрузка...
попередня стаття“Вu вже нарешті усвідомuлu, що натворuлu, прu мені війнu не було, цінu нuзькі”: Януковuч нагадав українцям як їм жuлося за його часів прuвітавшu всіх з річницею незалежності…
наступна статтяАнічка та Юля, дві cecтрuчкu. Обоє зaruнулu від npuльoту paкeтu С-З00 no місцевій піцepії в Кpaмaтopcьку… Вже маємо 9 зaruблuх. Серед нuх – троє неnовнoлітніх…